Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY A (KPOZHL) sobota, 27 listopad 2021 sobota, 27 listopad 2021
ŁÓDŹ
20-3
KOZIOŁKI
Lodowisko Retkinia MOSiR Łódź
Strzały 41-6
S. Główny Tomasz Kurowski
S. Główny Arkadiusz Witczak
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 47
59:02
Kara (2 min)
46:59
Kara (2 min)
Mateusz Myszka - Przeszkadzanie
43:50
Kara (2 min)
43:50
Kara (2 min)
43:50
Kara (2 min)
43:50
Kara (2 min)
43:43
Kara (2 min)
39:24
Kara (2 min)
Szymon Grabarek - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:26
Kara (2 min)
Mateusz Myszka - Atak kijem trzymanym oburącz
35:31
Kara (2 min)
Rajmund Domowicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
31:35
Kara (20 min)
Igor Gulczyński - Kara meczu za niesportowe zachowanie
27:42
Kara (2 min)
27:34
Kara (2 min)
Mateusz Myszka - Atak łokciem
26:13
Kara (2 min)
22:25
Gol
19:44
Gol
18:13
Gol
08:18
Kara (2 min)
Mateusz Myszka - Nadmierna liczba graczy na lodzie
07:10
Kara (2 min)
Antoni Rajnert - Atak kolanem
05:26
Kara (2 min)
03:21
Kara (2 min)
02:42
Kara (2 min)
Maksym Hnibieda - Spowodowanie upadku przeciwnika
01:56
Gol
01:56
Kara (2 min)
Szymon Grabarek - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 11

Szymon Skiba

6 3 50%
BR 84

Igor Krzesłowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 9

Wiktor Krzesłowski

PO 31

Jan Stępień II

LS 24

Mateusz Myszka

5 5 A 8 min
ŚR 23

Oliwier Kowalczyk

2 3 A
PS 77

Borys Dawid

5 5 A
2 Formacja
LO 16

Bartłomiej Gawrysiak

2 min
PO 8

Maciej Stechni

LS 97

Yan Vishneuski

1 1 A 4 min
ŚR 6

Andrii Ushakov

1 2 min
PS 26

Wojciech Świderski

5 2 A
3 Formacja
LO 13

Antoni Rajnert

1 A 2 min
PO 21

Igor Sobczak

1
LS 33

Igor Piętka

ŚR 22

Tymoteusz Wiktorski

1 A
Trener
Marek Syniawa
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 3

Gauderic Delattre-De Maximy

31 15 51.6%
BR 31

Małgorzata Płachtij

10 5 50%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 88

Borys Czyżow

PO 21

Maksymilian Grzybowski

4 min
LS 26

Igor Gulczyński

20 min
ŚR 8

Szymon Grabarek

1 A 4 min
PS 98

Rajmund Domowicz

1 2 min
2 Formacja
LO 37

Maksym Hnibieda

2 min
PO 77

Mateusz Szymczak

8 min
LS 15

Agata Cybulska

ŚR 13

Weronika Świątek

1
PS 86

Matylda Stępień

1 1 A
3 Formacja
LO 25

Kacper Krzyżanowski

PO 12

Dominik Wiśniewski

LS 7

Filip Gnat

Trener
Nazar Prokopchuk