Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 12 wrzesień 2021 niedziela, 12 wrzesień 2021
ZAGŁĘBIE
3-4D
NAPRZÓD
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 25-35
S. Główny
S. Główny Andrzej Nenko
S. Liniowy Marcin Kołodziej
S. Liniowy Oskar Guzda
Frekwencja 50
62:01
Zmiana bramkarza
62:01
Zmiana bramkarza
61:05
Kara (2 min)
Patryk Jarosz - Uderzenie kijem
61:05
Kara (2 min)
Mateusz Kafel - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
61:05
Czas
52:46
Kara (2 min)
49:00
Kara (2 min)
Maksym Ustynov - Rzucenie na bandę
47:27
Kara (2 min)
47:27
Kara (2 min)
Kacper Król - Atak kijem trzymanym oburącz
36:58
Kara (2 min)
36:58
Kara (2 min)
35:26
Kara (2 min)
Szymon Skrodziuk - Przeszkadzanie
33:05
Kara (2 min)
Brian Gruca - Zahaczanie
29:09
Kara (2 min)
Igor Kowolik - Zahaczanie
28:39
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:23
Kara (2 min)
Mateusz Kafel - Wysoko uniesiony kij
04:37
Kara (2 min)
Marcel Mazur - Zahaczanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Mikołaj Szczepkowski

35 4 88.6%
BR 30

Marcin Wyśnik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 55

Mateusz Kafel

4 min
PO 26

Adrian Duszak

1 A
LS 21

Patryk Jarosz

1 1 A 2 min
ŚR 7

Andrzej Stojek

2 A 2 min
PS 9

Adrian Chabior II

2 min
2 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

PO 81

Nikolai Onyshchenko

LS 15

Karol Baran

ŚR 99

Mikita Antropau

1
PS 10

Maciej Fabiańczyk

2 min
3 Formacja
LO 20

Denis Gavrilov

PO 88

Michał Nowak

1
LS 6

Marcel Mazur

2 min
ŚR 25

Szymon Brzozowski II

PS 19

Wiktor Zadęcki

4 Formacja
LO 29

Aleksander Gętkowski

LS 92

Emil Kieler

ŚR 71

Norbert Sekunda

PS 32

Teodor Broś

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Albert Rogers

25 3 88%
BR 1

Patryk Świerczyna

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 34

Szymon Huchel

1 A
PO 86

Bartosz Schmidt

1 A 2 min
LS 38

Mateusz Adamus

1 2 A
ŚR 7

Michael Thamert

1 2 A
PS 9

Oliwier Ksiondz

2 Formacja
PO 52

Oskar Langner

1
LS 16

Mark Kovalenko

ŚR 97

Szymon Skrodziuk

2 min
PS 10

Piotr Ciepielewski

3 Formacja
LO 12

Mikołaj Kania

PO 48

Kacper Król

2 min
LS 15

Dawid Kubiszewski

ŚR 13

Vitalii Kvas

PS 21

Maksym Ustynov

2 min
4 Formacja
LO 18

Igor Kowolik

2 min
PO 29

Sebastian Timm

LS 20

Jonasz Hofman

ŚR 6

Jakub Hofman

1
PS 27

Brian Gruca

1 A 2 min
Trener
Adrian Parzzyszek