home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 12 wrzesień 2021 niedziela, 12 wrzesień 2021
TORUŃ
6-4
STOCZNIOWIEC
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 32-25
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Piotr Podlas
S. Liniowy Igor Dzięciołowski
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:34
Kara (2 min)
Jakub Mularczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
57:34
Kara (2 min)
Jakub Mularczyk - Atak kijem trzymanym oburącz
57:34
Kara (2 min)
Dzmitry Bandarenka - Atak kijem trzymanym oburącz
57:25
Kara (2 min)
Dmytro Shcherbakov - Spowodowanie upadku przeciwnika
56:35
Gol
53:58
Kara (2 min)
Dominik Buczek - Opóźnianie gry
50:46
Kara (2 min)
49:21
Kara (2 min)
Gilbert Leśniak - Przeszkadzanie
46:30
Kara (2 min)
Karol Zberek - Spowodowanie upadku przeciwnika
44:57
Kara (2 min)
43:40
Kara (2 min)
Jakub Mularczyk - Przeszkadzanie
43:07
Kara (2 min)
41:54
Kara (2 min)
Olivier Kurnicki - Atak kijem trzymanym oburącz
41:54
Kara (2 min)
Michał Michałkiewicz - Atak kijem trzymanym oburącz
28:34
Kara (2 min)
25:39
Kara (2 min)
Wiktor Wenz - Przeszkadzanie
20:38
Kara (2 min)
Eryk Schafer - Trzymanie przeciwnika
12:21
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Maksymilian Lisewski

BR 30

Dominik Buczek

25 4 84%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Olivier Kurnicki

2 min
PO 7

Mateusz Błotnicki

2 min
LS 9

Karol Zberek

2 min
ŚR 10

Kamil Wiwatowski

1 1 A
PS 18

Michał Gołębiewski

2 Formacja
LO 17

Eryk Schafer

1 1 A 2 min
PO 22

Adam Kowalski

1 A
LS 8

Jakub Mularczyk

3 1 A 6 min
ŚR 16

Michał Wiwatowski

PS 6

Radosław Krzymowski

3 Formacja
LO 21

Michał Nawrot

1 2 A
PO 15

Miłosz Dobrzyński

2 min
LS 14

Łukasz Piór

ŚR 19

Filip Wiensak

PS 12

Jędrzej Jarmoliński

Trener
Wojciech Milan
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Daniil Voitsenka

32 6 81.3%
BR 14

Adam Tuszkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 25

Bartosz Aleniewski

PO 15

Oskar Lehmann

1 A
LS 5

Adam Laskowski

2
ŚR 23

Dmytro Shcherbakov

1 1 A 4 min
PS 88

Dzmitry Bandarenka

3 A 2 min
2 Formacja
LO 6

Gilbert Leśniak

2 min
PO 18

Wiktor Wenz

2 min
LS 11

Marcel Drzewucki

ŚR 10

Michał Michałkiewicz

4 min
PS 13

Karol Piwowarski

1
Trener
Marek Kostecki