home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 12 wrzesień 2021 niedziela, 12 wrzesień 2021
POLONIA
9-2
PODHALE
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 57-20
S. Główny Nikifor Szczerba
S. Główny
S. Liniowy Zachariasz Kadela
S. Liniowy Jakub Śreniawski
Frekwencja 400
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:46
Kara (2 min)
Karol Sarniak - Atak kolanem
50:55
Czas
46:10
Kara (2 min)
Jakub Malasiński - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:59
Kara (2 min)
Mateusz Dworaźny - Trzymanie przeciwnika
39:49
Kara (2 min)
Michał Proczek - Atak łokciem
39:49
Kara (2 min)
Krystian Wikar - Trzymanie przeciwnika
37:38
Kara (2 min)
Wiktor Stacherski - Atak kijem trzymanym oburącz
30:42
Kara (2 min)
Jakub Malasiński - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
25:16
Kara (2 min)
Artsiom Senkevich - Rzucenie na bandę
22:01
Kara (2 min)
Oskar Polak - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:34
Kara (2 min)
17:53
Kara (2 min)
Oskar Rzekanowski - Przeszkadzanie
15:03
Gol
12:39
Kara (2 min)
12:39
Kara (2 min)
Piotr Bury - Ostrość
06:09
Kara (2 min)
Marcin Pudzisz - Trzymanie przeciwnika
00:26
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

17 1 94.1%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

3 1 66.7%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Bartłomiej Stępień

PO 8

Aleksander Bodora

LS 16

Błażej Salamon

1 1 A
ŚR 22

Valerii Polinin

2 2 A
PS 15

Michał Rybak

3 1 A
2 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

2 min
PO 4

Patryk Matusik

1 A
LS 19

Łukasz Dybaś

ŚR 9

Piotr Bajon

PS 13

Karol Wąsiński

2 min
3 Formacja
LO 20

Adam Faska

1 A
PO 21

Michał Proczek

2 min
LS 11

Artsiom Senkevich

2 A 2 min
ŚR 12

Artur Senkevich

1
PS 10

Sebastian Wicher

4 Formacja
PO 5

Wiktor Stacherski

1 2 min
LS 7

Dawid Wawrzkiewicz

1
ŚR 6

Tomasz Wcisło

1 A
PS 17

Oskar Rzekanowski

2 min
Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

57 9 84.2%
BR 29

Kacper Zając

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 24

Patryk Sulka

2 min
PO 16

Dominik Szlembarski

1 A
LS 86

Kacper Worwa

1 1 A
ŚR 69

Marcin Pudzisz

4 min
PS 59

Daniel Nykaza

2 Formacja
LO 77

Krystian Wikar

2 min
PO 7

Karol Sarniak

2 min
LS 10

Krzysztof Jarczyk

ŚR 89

Kacper Malasiński

PS 17

Jakub Trzebunia

3 Formacja
PO 11

Piotr Bury

2 min
LS 13

Kacper Luberda

ŚR 28

Patryk Danel

PS 22

Szymon Siuty

Trener
Jacek Szopiński