Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (A) piątek, 22 październik 2021 piątek, 22 październik 2021
NIEDŹWIADKI
2-5
UNIA
Hala WS Arena MOSiR Sanok
Strzały 25-25
S. Główny Mirosław Cybuch
S. Główny
S. Liniowy Adam Witek
S. Liniowy Jakub Mołoń
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:41
Gol
59:21
Kara (2 min)
Daniel Wilk - Spowodowanie upadku przeciwnika
59:21
Zmiana bramkarza
58:53
Czas
58:53
Zmiana bramkarza
54:15
Kara (2 min)
46:14
Kara (2 min)
Daniel Wilk - Atak w okolice głowy lub szyi
41:09
Kara (2 min)
Mykyta Korotych - Atak kijem trzymanym oburącz
35:00
Kara (2 min)
Karol Górniak - Spowodowanie upadku przeciwnika
30:57
Gol
15:58
Kara (2 min)
Mykyta Korotych - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:12
Kara (2 min)
Michał Starościak - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:36
Kara - Rzut Karny
04:36
Gol
03:55
Kara (2 min)
Jan Bratek - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Franciszek Źrebiec

25 5 80%
BR 30

Jakub Slawik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

1
PO 8

Michał Starościak

2 min
LS 26

Aleks Radwański

ŚR 97

Paweł Pisula

PS 99

Oliwier Łańko

1 A
2 Formacja
LO 94

Kacper Niemczyk

PO 12

Adam Kozioł

LS 73

Sebastian Burczyk

1 A
ŚR 9

Karol Górniak

2 min
PS 95

Jakub Klimczak

1
3 Formacja
LO 74

Filip Strzyżowski

PO 16

Bartłomiej Koczera

LS 19

Krzysztof Stabryła

ŚR 13

Adam Sawicki

PS 88

Marcel Karnas

4 Formacja
PO 25

Jan Mazur

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Adrian Gąsior

25 2 92%
BR 31

Grzegorz Pędziwiatr

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 91

Miłosz Pencko

PO 99

Szymon Siemasz

2 min
LS 98

Michał Zygmunt

ŚR 28

Daniel Wilk

1 A 4 min
PS 8

Jan Bratek

1 1 A 2 min
2 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

1 A
PO 88

Mykyta Korotych

4 min
LS 33

Mykhailo Kovalchuk

3
ŚR 90

Ihor Nikolaevich

PS 24

Filip Witek

3 Formacja
LO 70

Roman Shoferovskyi

PO 93

Wiktor Maniak

LS 76

Adrian Płonka

1 1 A
ŚR 17

Danylo Baida

PS 29

Damian Wróbel

4 Formacja
LO 7

Adrian Ziober

Trener
Witold Magiera