Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

2 LIGA sobota, 27 listopad 2021 sobota, 27 listopad 2021
INFINITAS
13-7
DĘBICA
Hala Lodowa MOSiR Krynica-Zdrój
Strzały 13-7
S. Główny Nikifor Szczerba
S. Główny
S. Liniowy Daniel Darosz
S. Liniowy Mirosław Cybuch
Frekwencja 102
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:41
Kara (2 min)
Grzegorz Leśniak - Spowodowanie upadku przeciwnika
58:37
Kara (2 min)
Krzysztof Krauze - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
58:37
Kara (2 min)
57:40
Kara (2 min)
Paweł Głuszak - Trzymanie przeciwnika
51:28
Czas
51:02
Gol
47:51
Kara (2 min)
Krzysztof Krauze - Spowodowanie upadku przeciwnika
41:02
Kara (2 min)
Grzegorz Myjak - Trzymanie przeciwnika
36:55
Kara (2 min)
35:23
Kara (2 min)
Piotr Pach - Wysoko uniesiony kij
33:38
Kara (2 min)
Konrad Grebla - Atak kijem trzymanym oburącz
31:38
Gol
30:32
Kara (2 min)
Krzysztof Krauze - Trzymanie kija przeciwnika
29:28
Gol
28:21
Kara (2 min)
Bartłomiej Piękoś - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:16
Kara (2 min)
Rafał Porosło - Przeszkadzanie
14:27
Kara (2 min)
08:12
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
05:41
Kara (2 min)
05:11
Kara (2 min)
Rafał Porosło - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Łukasz Sułkowski

BR 31

Arkadiusz Sontowski

7 7 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 91

Marcin Zabawa

1 4 min
PO 47

Mateusz Hraj

1
LS 89

Adam Krok

4 A
ŚR 10

Konrad Grebla

1 1 A 2 min
PS 67

Grzegorz Leśniak

1 2 min
2 Formacja
LO 77

Grzegorz Myjak

3 A 4 min
PO 55

Dawid Kruczek

3 1 A
LS 69

Dawid Bulanda

2 3 A
ŚR 17

Maciej Gosztyła

2 2 A
PS 29

Piotr Pach

1 1 A 2 min
3 Formacja
LO 12

Jarosław Bryniarski

PO 14

Rafał Porosło

1 4 min
LS 13

Dariusz Kruczek

ŚR 15

Dariusz Janowiec

PS 7

Mateusz Wrona

4 Formacja
PO 88

Jan Pajda

Trener
Katarzyna Zygmunt
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Robert Ciura

13 13 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 20

Jakub Kieraś

1 A
PO 6

Maciej Wiktor

LS 22

Tomasz Hulewicz

3 1 A
ŚR 15

Maciej Gągol

1
PS 26

Mikołaj Kopyściański

1 2 A
2 Formacja
LO 25

Krzysztof Krauze

1 A 6 min
PO 10

Marcin Dybowski

LS 8

Bartłomiej Piękoś

1 A 4 min
ŚR 13

Igor Smagacz

PS 19

Krzysztof Kloc

3 Formacja
LO 17

Paweł Głuszak

2 min
LS 9

Michał Wiktor

4 Formacja
PO 18

Bartosz Barszcz

1 1 A
LS 7

Oleh Komarchev

1
Trener
Arkadiusz Burnat, Michał Wiktor