Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

2 LIGA sobota, 08 styczeń 2022 sobota, 08 styczeń 2022
SIGMA
9-5
DĘBICA
Lodowisko Jantor II MOSiR Katowice
Strzały 9-5
S. Główny Puławski Patryk
S. Główny Lipiński Grzegorz
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 20
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
51:25
Kara (2 min)
Maciej Wiktor - Wysoko uniesiony kij
49:49
Kara (2 min)
Mateusz Domogała - Spowodowanie upadku przeciwnika
42:57
Kara (2 min)
Marek Kosakowski - Przeszkadzanie
41:10
Kara (2 min)
Roman Fonfara - Uderzenie kijem
38:20
Kara (2 min)
Wojciech Lubczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:49
Kara (2 min)
36:49
Kara (2 min)
28:22
Gol
26:31
Kara (2 min)
Grzegorz Gawlas - Przeszkadzanie
23:37
Kara (2 min)
Kacper Białek - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
17:45
Gol
14:58
Kara (2 min)
Tomasz Hulewicz - Atak kolanem
14:28
Kara (2 min)
Wojciech Pacuła - Atak kijem trzymanym oburącz
11:38
Kara (2 min)
Kacper Białek - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
04:50
Kara (2 min)
Igor Wilk - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 69

Mateusz Domogała

5 5 0%
BR 1

Adam Szostok

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 3

Igor Wilk

1 2 min
PO 7

Michał Działo

1 A
LS 88

Olgierd Langner

2 A
ŚR 29

Mateusz Podsiedlik

2
PS 21

Roman Fonfara

1 1 A 4 min
2 Formacja
LO 85

Marek Kosakowski

1 2 min
PO 27

Łukasz Kulik

2 A
LS 13

Wojciech Pacuła

1 2 min
ŚR 92

Marcin Słodczyk

3 1 A
PS 9

Patryk Pyrskała

2 A
3 Formacja
PO 91

Wojciech Lubczyk

1 A 2 min
ŚR 19

Krzysztof Kaszuba

PS 66

Grzegorz Gawlas

1 A 2 min
Trener
Piecuch Marcin
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Robert Ciura

9 9 0%
BR 2

Rafał Ćwik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 20

Jakub Kieraś

PO 29

Maciej Wiktor

1 1 A 2 min
LS 22

Tomasz Hulewicz

1 A 4 min
PS 18

Mikołaj Kopyściański

3
2 Formacja
LO 24

Krzysztof Krauze

2 A
PO 14

Marcin Dybowski

LS 12

Michał Wiktor

1
ŚR 8

Bartłomiej Piękoś

2 A
3 Formacja
PO 23

Arkadiusz Burnat

LS 19

Krzysztof Kloc

ŚR 5

Dawid Giełbaga

1 A
PS 16

Kacper Białek

4 min
4 Formacja
LO 15

Marek Dybowski

ŚR 26

Bartosz Kielar

Trener
Burnat Arkadiusz