Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (MOZHL) piątek, 10 grudzień 2021 piątek, 10 grudzień 2021
UNIA
3-4
PODHALE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały -
S. Główny Paweł Pomorzewski
S. Główny
S. Liniowy Szymon Noworyta
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:22
Czas
56:34
Gol
54:56
Kara (2 min)
Kacper Prokopiak - Opóźnianie gry
54:34
Kara (2 min)
Filip Witek - Rzucenie na bandę
48:33
Czas
45:58
Kara (2 min)
Filip Witek - Przeszkadzanie
45:29
Kara (2 min)
Patryk Zubek - Atak kijem trzymanym oburącz
44:27
Kara (2 min)
44:08
Gol
40:06
Gol
37:51
Kara (2 min)
Patryk Zubek - Przeszkadzanie
32:26
Kara (2 min)
Daniel Bryniarski - Atak kijem trzymanym oburącz
26:51
Kara (2 min)
Pavel Maksimenko - Przeszkadzanie
23:22
Kara (2 min)
Konrad Kaleta - Atak kijem trzymanym oburącz
17:23
Kara (2 min)
Wiktor Węglarczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
16:21
Kara (2 min)
Kacper Prokopiak - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
16:21
Kara (2 min)
Kacper Prokopiak - Atak kijem trzymanym oburącz
14:16
Kara (2 min)
Adrian Ziober - Spowodowanie upadku przeciwnika
09:38
Kara (2 min)
Kacper Prokopiak - Atak kijem trzymanym oburącz
05:01
Kara (2 min)
03:11
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 45

Wojciech Jóźwiak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

8 min
PO 10

Mateusz Staniecko

LS 11

Jakub Tondryk

1 A
ŚR 7

Adrian Ziober

2 min
PS 24

Filip Witek

2 4 min
2 Formacja
LO 89

Bartosz Ludwinek

PO 99

Przemysław Ćwiek

LS 70

Franciszek Kożuch

ŚR 32

Anna Kot

PS 55

Oliwier Paul

3 Formacja
LS 33

Kamil Lis

ŚR 5

Justyna Żyła

PS 27

Aleksandra Langner

1
Trener
Wojciech Stachura
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Bartosz Brynczka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 12

Szymon Rusnak

2 min
PO 72

Wiktor Węglarczyk

2 min
LS 6

Filip Kopytko

ŚR 8

Patryk Zubek

2 1 A 4 min
PS 55

Konrad Kaleta

2 min
2 Formacja
LO 22

Kamil Gach

PO 21

Iwo Stanek

LS 13

Marcin Sroka

ŚR 52

Tomasz Majerczyk

1
PS 18

Igor Antolak

1
3 Formacja
LS 85

Daniel Bryniarski

1 A 4 min
ŚR 9

Jan Błach

1 A
PS 33

Pavel Maksimenko

1 A 2 min
Trener
Marcel Skokan