Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 10 wrzesień 2021 piątek, 10 wrzesień 2021
TORUŃ
6-4
UNIA
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 31-39
S. Główny Paweł Breske
S. Główny Patryk Pyrskała
S. Liniowy Maciej Byczkowski
S. Liniowy Grzegorz Cytawa
Frekwencja 1498
60:00
Zmiana bramkarza
58:40
Zmiana bramkarza
58:30
Zmiana bramkarza
58:30
Czas
58:26
Zmiana bramkarza
56:02
Kara (2 min)
Sebastian Kowalówka - Atak w okolice głowy lub szyi
53:13
Czas
45:31
Kara (2 min)
45:02
Gol
35:07
Kara (2 min)
35:07
Kara (2 min)
30:48
Kara (2 min)
28:25
Kara (2 min)
Tyler Wishart (✖) - Atak kijem trzymanym oburącz
23:55
Kara (2 min)
Yegor Shkodenko - Atak kijem trzymanym oburącz
11:14
Kara (2 min)
05:44
Kara (2 min)
00:01
Zmiana bramkarza
00:01
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 70

Conrad Molder

39 4 89.7%
BR 51

Mateusz Studziński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

1 A 2 min
PO 2

Aleksandr Rodionov

LS 19

Michał Kalinowski

ŚR 17

Robert Arrak

PS 86

Lauri Huhdanpaa

2 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

2 A
PO 12

Aliaksandr Shkrabau

2 min
LS 9

Miro Lehtimaki (✖)

2 A
ŚR 10

Kamil Kalinowski

1 2 A
PS 68

Patryk Kogut

3
3 Formacja
LO 11

Adrian Jaworski

1 A
PO 4

Mateusz Zieliński

LS 24

Henri Limma

ŚR 89

Mikalai Syty

1
PS 44

Mikhail Shabanov

1 1 A 2 min
4 Formacja
LO 33

Eryk Schafer

PO 16

Bartosz Skólmowski

LS 29

Jarosław Dołęga

ŚR 88

Robert Korchokha

PS 61

Michał Zając

Trener
Jussi Tupamaki
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

31 6 80.6%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 47

Ryan Glenn

1 A
PO 6

Tyler Wishart (✖)

4 min
LS 21

Johan Skinnars (✖)

ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

PS 7

Zackary Phillips (✖)

2 min
2 Formacja
LO 26

Cole MacDonald (✖)

2 min
PO 22

Jesse Dudas (✖)

1 A 2 min
LS 88

Andrej Themar

1
ŚR 61

Krystian Dziubiński

PS 77

Teddy Da Costa

1 A
3 Formacja
LO 55

Patryk Noworyta

PO 4

Peter Bezuska

LS 91

Daniil Orekhin

1 A
ŚR 44

Łukasz Krzemień

2 1 A
PS 12

Sebastian Kowalówka

1 2 A 2 min
4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 96

Kamil Paszek

LS 19

Jan Sołtys

ŚR 87

Alexei Trandin

PS 10

Dariusz Wanat

Trener
Tom Coolen