home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL niedziela, 12 wrzesień 2021 niedziela, 12 wrzesień 2021
PODHALE
2-5
TORUŃ
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 26-25
S. Główny Sebastian Kłaczyński
S. Główny Krzysztof Kozłowski
S. Liniowy Mateusz Bucki
S. Liniowy Michał Żak
Frekwencja 700
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:32
Gol
59:32
Zmiana bramkarza
57:35
Zmiana bramkarza
57:29
Kara (2 min)
Opóźnianie gry
52:49
Kara (2 min)
Patryk Wsół - Spowodowanie upadku przeciwnika
49:19
Kara (2 min)
47:51
Kara (2 min)
Yegor Rozhkov - Uderzenie kijem
44:34
Kara (2 min)
Henri Limma - Trzymanie kija przeciwnika
42:10
Kara (2 min)
Henri Limma - Przeszkadzanie
34:05
Kara (2 min)
Adrian Jaworski - Opóźnianie gry
25:43
Kara (2 min)
Adrian Jaworski - Spowodowanie upadku przeciwnika
22:33
Kara (2 min)
Henri Limma - Przeszkadzanie
12:48
Kara (2 min)
Kacper Kamieniecki - Trzymanie przeciwnika
09:34
Kara (2 min)
Aleksandr Rodionov - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:44
Kara (2 min)
Robert Arrak - Opóźnianie gry
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Szymon Klimowski

25 4 84%
BR 50

Paweł Bizub

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 20

Marcin Kolusz

1 A
PO 77

Robert Mrugała

LS 91

Fabian Kapica

ŚR 9

Bartłomiej Neupauer

PS 22

Gleb Bondaruk

1
2 Formacja
LO 44

Damian Szurowski

PO 6

Patryk Wsół

2 min
LS 10

Dawid Majoch

1 A
ŚR 13

Kasper Bryniczka

PS 88

Tomas Franek (✖)

3 Formacja
LO 15

Damian Tomasik

PO 76

Maciej Sulka

LS 11

Łukasz Siuty

ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

1
PS 86

Filip Wielkiewicz

1 A 2 min
4 Formacja
PO 8

Kacper Kamieniecki

2 min
LS 14

Wiktor Bochnak

ŚR 40

Tobiasz Kapica

PS 4

Marat Saroka

Trener
Andrei Gusov
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Mateusz Studziński

26 2 92.3%
BR 70

Conrad Molder

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

1
PO 2

Aleksandr Rodionov

2 min
LS 19

Michał Kalinowski

ŚR 17

Robert Arrak

2 min
PS 86

Lauri Huhdanpaa

2 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

2 A
PO 12

Aliaksandr Shkrabau

LS 9

Miro Lehtimaki (✖)

ŚR 10

Kamil Kalinowski

PS 68

Patryk Kogut

1
3 Formacja
LO 11

Adrian Jaworski

4 min
PO 4

Mateusz Zieliński

1 A
LS 24

Henri Limma

1 1 A 6 min
ŚR 89

Mikalai Syty

PS 44

Mikhail Shabanov

1 A
4 Formacja
LO 16

Bartosz Skólmowski

1 1 A
PO 69

Jakub Wenker

LS 88

Robert Korchokha

1
ŚR 43

Yegor Rozhkov

2 min
PS 21

Dominik Olszewski

Trener
Jussi Tupomaki