Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (MOZHL) piątek, 04 marzec 2022 piątek, 04 marzec 2022
UNIA
2-3D
CRACOVIA
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 2-3
S. Główny Paweł Pomorzewski
S. Główny
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
S. Liniowy Natalia Suchanek
Frekwencja 20
60:49
Zmiana bramkarza
60:49
Zmiana bramkarza
57:54
Kara (2 min)
Adrian Ziober - Spowodowanie upadku przeciwnika
57:35
Niewykorzystany rz. karny
57:35
Kara - Rzut Karny
Tsimafei Petrazhytski - Trzymanie przeciwnika
56:16
Gol
53:46
Czas
49:21
Kara (2 min)
Kacper Prokopiak - Rzucenie na bandę
24:47
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:45
Kara (2 min)
Filip Hudziak - Spowodowanie upadku przeciwnika
16:53
Kara (2 min)
Szymon Gumiński - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:56
Kara (20 min)
Filip Witek - Kara meczu za niesportowe zachowanie
12:56
Kara (10 min)
Filip Witek - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
12:56
Kara (2 min)
Filip Witek - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
12:56
Kara (2 min)
Filip Witek - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:39
Gol
11:00
Gol
09:12
Kara (2 min)
Filip Witek - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 45

Wojciech Jóźwiak

3 3 0%
BR 70

Stanislav Stefaniv

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

2 2 min
PO 22

Aleksander Wanat

LS 24

Filip Witek

36 min
ŚR 19

Kajetan Domalewski

PS 7

Adrian Ziober

2 min
2 Formacja
LO 89

Bartosz Ludwinek

PO 99

Przemysław Ćwiek

LS 11

Jakub Tondryk

ŚR 37

Radosław Kot

PS 53

Piotr Płatacz

3 Formacja
LO 6

Paweł Płatacz

PO 88

Kacper Gałuszka

LS 36

Kamil Lis

ŚR 76

Mykhailo Ptashkin

PS 33

Franciszek Kożuch

Trener
Wojciech Stachura
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Kamil Firek

2 2 0%
BR 3

Igor Tyczyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Maksymilian Najder

PO 14

Tymoteusz Kosoń

LS 6

Tsimafei Petrazhytski

1
ŚR 7

Jakub Ślusarek

1 A
PS 10

Jakub Janeczek

1
2 Formacja
LO 5

Dominik Bober

PO 18

Maksym Makuch

1 A
ŚR 13

Tomasz Ptaszek

3 Formacja
LO 21

Mikołaj Dziobek

LS 16

Emilia Nosal

1
ŚR 15

Szymon Gumiński

1 A 2 min
PS 11

Filip Hudziak

2 min
4 Formacja
LO 4

Kamil Mętel

Trener
Stanisław Urban