home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL niedziela, 12 wrzesień 2021 niedziela, 12 wrzesień 2021
4-5K
1:2 1:0 2:2 0:0 1:2
ZAGŁĘBIE
4-5K
TYCHY
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 35-42
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny Paweł Kosidło
S. Liniowy Michał Gerne
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
Frekwencja 500

Seria Rzutów Karnych

1:2

#5
TRAFIONY
Alexander Szczechura / br: Michał Czernik
#5
Niewykorzystany
Bartłomiej Bychawski / br: Kamil Lewartowski
#4
Niewykorzystany
Denis Sergushkin / br: Michał Czernik
#4
TRAFIONY
Martin Przygodzki / br: Kamil Lewartowski
#3
Niewykorzystany
Christian Mroczkowski / br: Michał Czernik
#3
Niewykorzystany
Jarosław Rzeszutko / br: Kamil Lewartowski
#2
TRAFIONY
Michael Cichy / br: Michał Czernik
#2
Niewykorzystany
Aleksandr Vasilev / br: Kamil Lewartowski
#1
Niewykorzystany
Yegor Feofanov / br: Michał Czernik
#1
Niewykorzystany
Yevgeni Nikiforov / br: Kamil Lewartowski

65:00
Gol
65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Zmiana bramkarza
57:17
Kara - Rzut Karny
Armen Khoperia - Uderzenie kijem
57:17
Niewykorzystany rz. karny
54:56
Kara (2 min)
Artyom Smirnov - Przeszkadzanie
53:17
Kara (2 min)
Alexander Szczechura - Spowodowanie upadku przeciwnika
53:17
Czas
50:25
Kara (2 min)
Olaf Bizacki - Uderzenie kijem
49:41
Kara (2 min)
36:29
Kara (2 min)
Damian Piotrowicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
33:40
Kara (2 min)
Aleksandr Vasilev - Spowodowanie upadku przeciwnika
24:13
Kara (2 min)
10:33
Kara (2 min)
Jakub Michałowski - Uderzenie kijem
05:28
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

42 4 90.5%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

2 1 A
ŚR 40

Aleksandr Vasilev

2 A 2 min
PS 87

Jakub Blanik

1 A
2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

LS 11

Martin Przygodzki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

2
PS 32

Damian Piotrowicz

1 A 2 min
3 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 26

Nikita Mitskevich

LS 19

Kamil Sikora

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

1 A
PS 57

Dominik Nahunko

4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 41

Partyk Wysocki (✖)

LS 91

Mariusz Piotrowski

PS 23

Dominik Kasprzyk

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 18

Kamil Lewartowski

35 4 88.6%
BR 25

Ondrej Raszka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 27

Jason Seed

PO 12

Olaf Bizacki

2 min
LS 8

Alexander Szczechura

2 min
ŚR 78

Michael Cichy

1 A 2 min
PS 9

Christian Mroczkowski

1
2 Formacja
LO 76

Artyom Smirnov

2 min
PO 7

Renars Karkls (✖)

2 min
LS 96

Denis Sergushkin

1
ŚR 10

Yegor Feofanov

2 A
PS 23

Kacper Gruźla

3 Formacja
LO 20

Marek Biro

PO 67

Bartłomiej Pociecha

1 A
LS 11

Mateusz Gościński

1 A
ŚR 26

Filip Starzyński

1
PS 91

Bartłomiej Jeziorski

1
4 Formacja
LO 87

Michał Kotlorz

PO 5

Jakub Michałowski

4 min
LS 71

Szymon Marzec

ŚR 24

Radosław Galant

PS 15

Kamil Wróbel

Trener
Krzysztof Majkowski