Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 28 wrzesień 2021 wtorek, 28 wrzesień 2021
JASTRZĘBIE
3-2
CRACOVIA
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 27-36
S. Główny Tomasz Radzik
S. Główny Krzysztof Kozłowski
S. Liniowy Sławomir Szachniewicz
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
Frekwencja 400
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:31
Kara (2 min)
Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
58:21
Czas
57:02
Kara (2 min)
Jakub Muller - Przeszkadzanie
47:44
Kara (2 min)
Vitalijs Pavlovs - Spowodowanie upadku przeciwnika
45:27
Kara (2 min)
Denis Perevozchikov - Spowodowanie upadku przeciwnika
40:19
Kara (2 min)
Vitalijs Pavlovs - Przeszkadzanie
39:04
Kara (2 min)
Ivan Iatsenko - Opóźnianie gry
33:13
Kara (2 min)
Maksim Ignatovich - Przeszkadzanie
27:44
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:42
Kara (2 min)
Patryk Gosztyła - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:53
Kara (2 min)
Maris Jass - Spowodowanie upadku przeciwnika
15:02
Kara (2 min)
Yauheni Kameneu - Trzymanie przeciwnika
09:19
Czas
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

36 2 94.4%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

PO 78

Siarhei Bahaleisha

1 A
LS 92

Maciej Urbanowicz

ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

1 A 4 min
PS 41

Frenks Razgals

1
2 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 69

Mateusz Bryk

1 A
LS 82

Martin Kasperlik

ŚR 89

Roman Rac

2
PS 13

Egils Kalns

1 A
3 Formacja
LO 3

Maris Jass

2 min
PO 6

Eriks Sevcenko

1 A
LS 22

Radosław Nalewajka

ŚR 98

Dominik Jarosz

PS 77

Ruslan Bashirov

4 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 9

Yauheni Kameneu

2 min
LS 40

Marcin Płachetka

ŚR 14

Samuel Mlynarovic

PS 20

Łukasz Nalewajka

Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

27 3 88.9%
BR 72

David Zabolotny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

PO 33

Jakub Saur

1
LS 14

Erik Nemec

ŚR 10

Evgeni Bodrov

1 A
PS 95

Damian Kapica

2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

PO 12

Michał Jaracz

LS 94

Stephan Csamango

ŚR 8

Łukasz Kamiński

PS 71

Sebastian Brynkus

3 Formacja
LO 3

Patryk Gosztyła

2 min
PO 43

Maksim Ignatovich

1 A 2 min
LS 15

Collin Shirley

ŚR 50

Ivan Iatsenko

1 2 min
PS 88

Artem Voroshilo

1 A
4 Formacja
LO 90

Jakub Muller

2 min
LS 7

Igor Augustyniak

ŚR 81

Mateusz Bezwiński

PS 11

Antoni Dziurdzia

Trener
Rudolf Rohacek