Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

POLSKA HOKEJ LIGA piątek, 17 wrzesień 2021 piątek, 17 wrzesień 2021
SOSNOWIEC
2-5
KATOWICE
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:36
Zmiana bramkarza
58:00
Zmiana bramkarza
49:23
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:11
Kara (2 min)
37:16
Kara (2 min)
Joona Monto - Zahaczanie
35:32
Kara (2 min)
Carl Hudson - Przeszkadzanie
27:59
Kara (2 min)
Igor Smal - Zahaczanie
24:28
Kara (2 min)
Oskar Jaśkiewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
23:33
Kara (2 min)
Carl Hudson - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:16
Kara (2 min)
Ivan Rybchik - Zahaczanie
12:26
Kara (2 min)
Carl Hudson - Atak kijem trzymanym oburącz
08:31
Kara (2 min)
Andrei Dubinin - Wysoko uniesiony kij
03:04
Kara (2 min)
Bartosz Fraszko - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

26 4 84.6%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 17

Mikhail Syroezhkin

1 A
LS 78

Yevgeni Nikiforov

1
ŚR 40

Aleksandr Vasilev

1 A
PS 10

Michał Bernacki

2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

1 A
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

2 min
LS 11

Martin Przygodzki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1
PS 90

Ivan Rybchik

2 min
3 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 26

Nikita Mitskevich

LS 8

Andrei Dubinin

2 min
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

2 min
PS 57

Dominik Nahunko

1 A
4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 41

Partyk Wysocki

LS 32

Damian Piotrowicz

ŚR 19

Kamil Sikora

PS 87

Jakub Blanik

Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

John Murray

27 2 92.6%
BR 21

Maciej Miarka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Patryk Wajda

PO 12

Maciej Kruczek

LS 10

Bartosz Fraszko

2 A 2 min
ŚR 18

Grzegorz Pasiut

1 A
PS 95

Patryk Wronka

2
2 Formacja
LO 2

Carl Hudson

6 min
PO 5

Jakub Wanacki

LS 53

Anthon Eriksson

2
ŚR 7

Mathias Lehtonen

2 A
PS 88

Patryk Krężołek

2 A
3 Formacja
LO 97

Mateusz Rompkowski

PO 98

Alexander Yakimenko

1
LS 24

Mateusz Bepierszcz

1 A
ŚR 9

Joona Monto

1 A 2 min
PS 92

Mateusz Michalski

4 Formacja
LO 34

Dawid Musioł

PO 4

Oskar Krawczyk

LS 23

David Lebek

ŚR 48

Igor Smal

2 min
PS 75

Szymon Mularczyk