Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (MOZHL) niedziela, 20 luty 2022 niedziela, 20 luty 2022
PODHALE
21-0
DĘBICA
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 21-0
S. Główny Janusz WĘGRZYNIAK
S. Główny Mateusz NIŻNIK
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
49:04
Gol
48:16
Kara (2 min)
Tymoteusz Bryt - Opóźnianie gry
46:16
Kara (2 min)
Maksymilian Rusnak - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
46:16
Kara (2 min)
Maksymilian Zaręba - Wysoko uniesiony kij
42:36
Gol
39:00
Kara (2 min)
Gabriel Wsół - Atak łokciem
36:42
Gol
31:31
Kara (2 min)
31:31
Kara (2 min)
30:04
Gol
28:51
Kara (2 min)
Krzysztof Bujak - Uderzenie kijem
13:01
Kara (2 min)
Kacper Skiba - Atak kijem trzymanym oburącz
10:26
Kara (2 min)
09:42
Kara (2 min)
Bartosz Bruch - Przeszkadzanie
07:58
Kara (2 min)
Dariusz Pado - Spowodowanie upadku przeciwnika
03:34
Kara (2 min)
Gabriel Wsół - Spowodowanie upadku przeciwnika
01:53
Kara (2 min)
Dariusz Pado - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 37

Bartosz Polański

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Bartłomiej Budzyk

1 1 A
PO 14

Kacper Skiba

4 min
LS 69

Maksymilian Rusnak

3 1 A 4 min
ŚR 20

Maksymilian Zaręba

1 8 A 2 min
2 Formacja
LO 86

Wiktor Klimczak

2 A
PO 17

Kamil Bocheński

1 A
LS 77

Gabriel Wsół

7 2 A 4 min
ŚR 19

Stanisław Michalski

3 1 A
PS 8

Karol Kalata

1 1 A
3 Formacja
LO 11

Piotr Warzycki

PO 71

Maksymilian Głowa

1 2 A
ŚR 6

Alex Kolendowicz

4
PS 35

Patryk Kozielski

Trener
Grzegorz BREJTA
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Tymoteusz Bryt

21 21 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Oskar Solak

PO 24

Alan Ciepły

LS 15

Bartosz Bruch

2 min
ŚR 28

Julian Cebula

PS 25

Krzysztof Bujak

2 min
2 Formacja
LO 23

Maksymilian Piecuch

2 min
PO 21

Dariusz Pado

4 min
LS 8

Julia Kuta

ŚR 22

Mateusz Niedzielski

PS 12

Łukasz Bobulski

3 Formacja
LO 19

Krzysztof Pragłowski

PO 41

Jan Baliński

ŚR 7

Szymon Pietrucha

PS 3

Bartosz Baut

4 Formacja
LO 20

Jakub Potok

Trener
Arkadiusz BURNAT