DLA MEDIÓW

INFORMACJE PRASOWE

Wszystkie informacje prasowe dotyczące Polskiego Hokeja wysyłamy za pośrednictwem platformy Accredito. Zachęcamy do subskrybowania konta Biura prasowego Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

AKREDYTACJE

Procesy akredytacyjne także prowadzimy za pośrednictwem platformy Accredito. Informacje dotyczące akredytacji na konkretne rozgrywki wysyłamy do subskrybentów konta Biura prasowego Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

LOGOTYPY

Na Dysku Google udostępniamy logotypy Polskiego Hokeja, TAURON Hokej Ligi, TAURON Ligi Hokeja Kobiet oraz Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

POLSKI HOKEJ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zapraszamy do śledzenia kanałów Polskiego Hokeja w mediach społecznościowych. Jesteśmy na: Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTube

KONTAKT

Jesteśmy do dyspozycji mailowo: media@pzhl.org.pl.

PRAWA TELEWIZYJNE

Przed wykorzystaniem fragmentów filmów z Polski Hokej TV prosimy o zapoznanie się z Prawami Telewizyjnymi.

POWIELANIE ZDJĘĆ ZE STRONY WWW

Zdjęcia zamieszczane na niniejszej stronie WWW mogą być wykorzystane wyłącznie do celów niekomercyjnych pod warunkiem opisania w następujący sposób: „Źródło: Polski Hokej”. Zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych Polskiego Hokeja mogą być udostępniane zgodnie z regulaminem tych mediów. Zabrania się kopiowania zdjęć zamieszczanych w mediach społecznościowych Polskiego Hokeja.

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Instytucje
Partnerzy Medialni