JUNIORZY U18

SZTAB SZKOLENIOWY: 

Trener > ANDREI GUSOV

Asystent trenera > ŁUKASZ SOKÓŁ, ŁUKASZ PODSIADŁO

Trener bramkarzy > TOMASZ KOWALCZYK

TURNIEJ ELITE CUP SOSNOWIEC 

18.08.2022, SOSNOWIEC, Polska - Red Bull Salzburg 3:2 

19.08.2022, SOSNOWIEC, Polska - Feha 4:1

20.08.2022, SOSNOWIEC, Polska - Dukla Trencin 3:2  d.

TURNIEJ TRZECH NARODÓW BYTOM

09.11.2023, POLSKA - WŁOCHY 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) >>> PROTOKÓŁ 

Bramki ● W.Bieda, M.Karnas

POLSKA: Mateusz Majewski - Wiktor Bieda, Patryk Hanzel, Oskar Laszkiewicz, Bartłomiej Stolarski, Olaf Zachariasz - Wojciech Wilczok, Mateusz Majkowski, Tsimafei Petrazhytski, Rafał Drabik, Matthew McGovern - Filip Wojciechowski, Jan Snieżek, Sebastian Wojciechowski, Marcel Karnas, Adam Sawicki - Kacper Niemczyk, Karol Tymcio, Wiktor Zając, Jakub Skrzypski, Adrian Ziober. 

11.11.2023, POLSKA - WĘGRY 6:1 (1:0, 2:0, 3:0) >>> PROTOKÓŁ 

Bramki ● A.Sawicki x2, T. Petrazhytski x2, O.Laszkiewicz, R.Drabik

POLSKA: Juliusz Cegliński - Wiktor Bieda, Patryk Hanzel, Oskar Laszkiewicz, Bartłomiej Stolarski, Olaf Zachariasz - Wojciech Wilczok, Mateusz Majkowski, Tsimafei Petrazhytski, Rafał Drabik, Matthew McGovern - Jan Śnieżek, Emil Szotkiewicz, Adam Sawicki, Marcel Karnas, Sebastian Wojciechowski - Kacper Niemczyk, Karol Tymcio, Adrian Ziober, Jakub Skrzypski, Maciej Poręba.

MECZE TOWARZYSKIE

12.11.2023, Bytom, POLSKA - WĘGRY 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) >>> PROTOKÓŁ 

Bramki ● A.Ziober, O.Laszkiewicz, M.McGovern.

POLSKA: Szymon Chabior - Wiktor Bieda, Patryk Hanzel, Oskar Laszkiewicz, Bartłomiej Stolarski, Olaf Zachariasz - Wojciech Wilczok, Mateusz Majkowski, Tsimafei Petrazhytski, Rafał Drabik, Matthew McGovern - Filip Wojciechowski, Jan Snieżek, Marcel Karnas, Adam Sawicki, Wiktor Zając - Kacper Niemczyk, Emil Szotkiewicz, Jakub Skrzypski, Adrian Ziober, Sebastian Wojciechowski.

08.02.2024, Gyor, Polska - Węgry  3:0 (1:0, 1:0, 1:0) >>> PROTOKÓŁ 


Bramki ● M.Osiadły, R.Drabik, A.Sawicki

POLSKA: Igor Tyczyński (Jakub Wieczorek) - Sebastian Wojciechowski, Kacper Prokopiak, Kamil Mętel, Bartłomiej Stolarski, Adrian Ziober - Filip Wojciechowski, Kacper Niemczyk, Mikołaj Osiadły, Oskar Laszkiewicz, Wiktor Bieda - Jakub Onak, Patryk Hanzel, Mateusz Majkowski, Tymoteusz Petrażyński, Adam Sawicki - Wiktor Zając, Matthew McGovern, Rafał Drabik, Olaf Zachariasz, Jakub Skrzypski.

09.02.2024, Gyor, Węgry - Polska 2:6 (1:0, 1:5, 0:1) >>> PROTOKÓŁ 


Bramki ● B.Stolarski x2, R.Drabik x2, O.Laszkiewicz, A.Sawicki - 

POLSKA: Igor Tyczyński (Jakub Wieczorek) - Sebastian Wojciechowski, Kacper Prokopiak, Kamil Mętel, Bartłomiej Stolarski, Dawid Łojas - Filip Wojciechowski, Karol Tymcio, Mikołaj Osiadły, Oskar Laszkiewicz, Wiktor Bieda - Jakub Onak, Patryk Hanzel, Mateusz Majkowski, Tymoteusz Petrażyński, Adam Sawicki - Wiktor Zając, Matthew McGovern, Rafał Drabik, Olaf Zachariasz, Jakub Skrzypski.

10.02.2024, Gyor, POLSKA - Litwa 4:3 (1:2, 0:0, 3:1) >>> PROTOKÓŁ 


Bramki ● W.Bieda, B.Stolarski, K.Mętel, O.Laszkiewicz

POLSKA: Tobiasz Jaworski (Jakub Wieczorek) - Sebastian Wojciechowski, Kacper Prokopiak, Kamil Mętel, Bartłomiej Stolarski, Adrian Ziober - Filip Wojciechowski, Kacper Niemczyk, Mikołaj Osiadły, Oskar Laszkiewicz, Wiktor Bieda - Jakub Onak, Patryk Hanzel, Mateusz Majkowski, Tymoteusz Petrażyński, Adam Sawicki - Wiktor Zając, Matthew McGovern, Rafał Drabik, Olaf Zachariasz, Jakub Skrzypski.


ARCHIWUM

Sezon 2021/22 - Link

Sezon 2022/23Link

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Instytucjonalny
Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Partner Reprezentacji Polski w Hokeju na lodzie
Instytucje
Gospodarze Turnieju Prekwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich
Sponsorzy Turnieju Prekwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich
Partnerzy Medialni