JUNIORZY U20

SZTAB SZKOLENIOWY

Ireneusz Jarosz

Trener

Krzysztof Majkowski

Asystent trenera

Zdjęcie Marka Batkiewicza
Arkadiusz Sobecki

Trener bramkarzy

Mikołaj Nowak

Trener asystent

Zdjęcie Leszka Laszkiewicza
Mariusz Kwaśniowski

Fizjoterapeuta

Zdjęcie Rocha Bogłowskiego
Piotr Rajtko

Kierownik drużyny

Jerzy Metyk

Serwisant

MISTRZOSTWA ŚWIATA DYWIZJA I, GR. B BLED, SŁOWENIA (11.12.2023-17.12.2023)

11.12.2023, Polska - Ukraina 1:5 (0:1, 0:1, 1:3) >>> PROTOKÓŁ

Bramka: M.Siekierka

POLSKA: Igor Tyczyński - Oliwier Kurnicki, Eryk Schafer, Michał Kusak, Piotr Ciepielewski, Szymon Kucharski - Błażej Chodor, Jakub Michalski, Igor Ratajczak, Jakub Musioł, Karol Moś - Kacper Rocki, Karol Sobecki, Dominik Kolat, Jonasz Hofman, Adrian Gromadzki - Jakub Onak, Dawid Wawrzkiewicz, Aleks Menc, Mateusz Siekierka, Jakub Hofman.

12.12.2023, Słowenia - Polska 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) >>> PROTOKÓŁ

POLSKA: Jakub Ciućka - Oliwier Kurnicki, Eryk Schafer, Michał Kusak, Adrian Gromadzki, Szymon Kucharski - Kacper Rocki, Karol Sobecki, Mateusz Siekierka, Piotr Ciepielewski, Jonasz Hofman - Błażej Chodor, Jakub Michalski, Igor Ratajczak, Jakub Musioł, Karol Moś - Jakub Onak, Dawid Wawrzkiewicz, Aleks Menc, Jakub Hofman.

14.12.2023, Chorwacja - Polska 5:4 K. (1:2, 3:2, 0:0, 1:0) >>> PROTOKÓŁ

Bramki: S.Kucharski x2, O.Kurnicki, M.Siekierka

POLSKA: Jakub Ciućka - Oliwier Kurnicki, Eryk Schafer, Michał Kusak, Piotr Ciepielewski, Szymon Kucharski - Kacper Rocki, Karol Sobecki, Aleks Menc, Dominik Kolat, Adrian Gromadzki - Błażej Chodor, Jakub Michalski, Igor Ratajczak, Jakub Musioł, Karol Moś - Jakub Onak, Dawid Wawrzkiewicz, Jonasz Hofman, Jakub Hofman, Mateusz Siekierka.

15.12.2023, Polska - Estonia 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) >>> PROTOKÓŁ

POLSKA: Igor Tyczyński - Oliwier Kurnicki, Eryk Schafer, Michał Kusak, Piotr Ciepielewski, Szymon Kucharski - Kacper Rocki, Karol Sobecki, Aleks Menc, Dominik Kolat, Adrian Gromadzki - Błażej Chodor, Jakub Michalski, Igor Ratajczak, Jakub Musioł, Karol Moś - Jakub Onak, Dawid Wawrzkiewicz, Jonasz Hofman, Jakub Hofman, Mateusz Siekierka.

17.12.2023, Włochy - Polska 3:4 (1:2, 2:0, 0:2) >>> PROTOKÓŁ

Bramki: M.Kusak x2, A.Gromadzki, P.Ciepielewski.

POLSKA: Igor Tyczyński - Oliwier Kurnicki, Eryk Schafer, Michał Kusak, Piotr Ciepielewski, Szymon Kucharski - Kacper Rocki, Jakub Onak, Aleks Menc, Dominik Kolat, Adrian Gromadzki - Błażej Chodor, Jakub Michalski, Igor Ratajczak, Jakub Musioł, Karol Moś - Dawid Wawrzkiewicz, Jonasz Hofman, Jakub Hofman, Mateusz Siekierka.

TURNIEJ OSTRAVA HOCKEY CUP 2023

Statystyki turnieju >>> 

11.08.2023, Ostrava, HC Vitkovice Ridera - Polska 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) 

POLSKA: Jakub Ciućka - Oliwier Kurnicki, Jakub Michalski, Karol Moś, Kacper Rocki, Eryk Schafer - Mateusz Siekierka, Karol Sobecki, Kacper Łukawski, Maksymilian Dawid, Dominik Kolat - Szymon Kucharski, Michał Kusak, Aleks Menc, Jakub Musioł, Patryk Napiórkowski - Igor Ratajczak.

11.08.2023, Ostrava, Polska - Schwenninger Wild 5:0 (3:0, 2:0, 0:0) 

Bramki ● M.Siekierka x2, O.Kurnicki, A.Gromadzki, S.Kucharski

POLSKA: Mateusz Kubiaczyk - Marek Augustyniak, Oliwier Kurnicki, Karol Moś, Marcin Pudzisz, Kacper Rocki - Karol Sarniak, Eryk Schafer, Mateusz Siekierka, Karol Sobecki, Olaf Włodara - Maksymilian Dawid, Adrian Gromadzki, Szymon Kucharski, Michał Kusak, Kacper Malasiński - Aleks Menc, Jakub Musioł, Łukasz Długopolski, Michał Wiwatowski, Jakub Hofman.

12.08.2023, Ostrava, Polska - Dukla Jihlava 2:3 k. (2:2, 0:0, 0:0, 0:1) 

Bramki ● J.Michalski, S.Kucharski

POLSKA: Bartosz Blach - Marek Augustyniak, Oliwier Kurnicki, Jakub Michalski, Karol Moś, Kacper Rocki - Eryk Schafer, Mateusz Siekierka, Karol Sobecki, Kacper Łukawski, Olaf Włodara - Maksymilian Dawid, Adrian Gromadzki, Dominik Kolat, Szymon Kucharski, Michał Kusak - Kacper Malasiński, Aleks Menc, Jakub Musioł, Jakub Hofman, Igor Ratajczak.

12.08.2023, Ostrava, Polska - HK Nitra 0:1 k. (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) 

POLSKA: Jakub Ciućka - Marek Augustyniak, Oliwier Kurnicki, Jakub Michalski, Karol Moś, Kacper Rocki - Karol Sarniak, Eryk Schafer, Karol Sobecki, Maksymilian Dawid, Adrian Gromadzki - Dominik Kolat, Michał Kusak, Aleks Menc, Jakub Musioł, Patryk Napiórkowski - Łukasz Długopolski, Michał Wiwatowski, Jakub Hofman, Igor Ratajczak.

MECZE TOWARZYSKIE:

25.08.2023, Monachium, EHC Monachium - Polska 0:8 (0:4, 0:3, 0:1) 

Bramki ●D. Kolat x4, P.Ciepielewski, B.Chodor, K.Moś, Jonasz Hofman

POLSKA: Bartosz Blach (Jakub Ciućka) - Marek Augustyniak, Igor Ratajczak, Błażej Chodor, Jakub Michalski, Damian Kapa, Adam Grzegorczyk, Jakub Onak, Marcin Szlomski, Jakub Hofman, Jakub Musioł, Mateusz Siekierka, Maksymilian Dawid, Dominik Kolat, Michał Kusak, Damian Rączka, Jonasz Hofman, Aleks Menc, Piotr Ciepielewski, Szymon Kucharski, Karol Moś.

26.08.2023, Monachium, EHC Monachium - Polska 0:15 (0:4, 0:6, 0:5) 

Bramki ● J.Michalski x3, P.Ciepielewski x2, M.Siekierka x2, A.Menc x2, Jakub Hofman, M. Dawid, D.Kolat, Jonasz Hofman, K.Malasiński, S.Kucharski,

POLSKA: Bartosz Blach (Jakub Ciućka) - Marek Augustyniak, Błażej Chodor, Jakub Michalski, Damian Kapa, Adam Kowalski, Adam Grzegorczyk, Jakub Onak, Marcin Szlomski, Igor Ratajczak, Jakub Hofman, Jakub Musioł, Kacper Malasiński, Mateusz Siekierka, Maksymilian Dawid, Łukasz Długopolski, Dominik Kolat,  Damian Rączka, Jonasz Hofman, Aleks Menc, Piotr Ciepielewski, Szymon Kucharski.

08.02.2024, Nowy Targ, Polska - Węgry 3:2 d. (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ● Jonasz Hofman, B.Chodor, D.Rączka.

POLSKA: Kacper Zając (Franciszek Źrebiec) - Karol Sobecki, Kacper Rocki, Jonasz Hofman, Maksymilian Dawid, Jakub Hofman - Błażej Chodor, Dawid Chojęta, Damian Rączna, Michał Wiwatowski, Maciej Zieliński - Adam Kozioł, Piotr Bury, Brian Gruca, Adam Wojsław, Michał Nawrot - Wiktor Osmołowski, Mikołaj Majewski, Adam Tuszkowski, Emil Kieler, Jakub Szcześniak.

09.02.2024, Nowy Targ, Polska - Węgry 3:4 k. (0:2, 0:1, 3:1) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ● Jonasz Hofman, B.Chodor, D.Rączka.

POLSKA: Franciszek Źrebiec (Maksymilian Kura) - Karol Sobecki, Kacper Rocki, Jonasz Hofman, Maksymilian Dawid, Jakub Hofman - Błażej Chodor, Dawid Chojęta, Damian Rączna, Michał Wiwatowski, Maciej Zieliński - Adam Kozioł, Piotr Bury, Brian Gruca, Adam Wojsław, Michał Nawrot - Wiktor Osmołowski, Mikołaj Majewski, Adam Tuszkowski, Emil Kieler, Jakub Szcześniak

TURNIEJ CZTERECH NARODÓW ESTONIA 2023

09.11.2022, Tallin, HS Ryga - Polska U20 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) >>>
PROTOKÓŁ

Bramki: P.Ciepielewski, S.Kucharski, M.Siekierka, M.Dawid


POLSKA: Jakub Ciućka - Igor Ratajczak, Kacper Prokopiak, Damian Kapa, Kacper Rocki, Jakub Michalski, Aleks Menc, Jakub Hofman, Karol Sobecki, Mateusz Siekierka, Michał Kusak, Jakub Onak, Dominik Kolat, Piotr Ciepielewski, Eryk Schafer, Adrian Gromadzki, Krystian Lisowski, Szymon Kucharski, Karol Moś, Maksymilian Dawid, Jakub Musioł.

10.11.2022, Tallin, Polska - Litwa 1:2 k. (1:1, 0:0, 0:0, 0:0 d., 0:1 k.) >>> PROTOKÓŁ

Bramka: D.Kolat

POLSKA: Bartosz Blach - Igor Ratajczak, Kacper Prokopiak, Kacper Rocki, Błażej Chodor, Jakub Michalski, Aleks Menc, Piotr Ciepielewski, Karol Sobecki, Mateusz Siekierka, Michał Kusak, Jakub Onak, Dominik Kolat, Jakub Hofman, Eryk Schafer, Adrian Gromadzki, Krystian Lisowski, Szymon Kucharski, Karol Moś, Maksymilian Dawid, Jakub Musioł.

11.11.2022, Tallin, Estonia - Polska 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) >>> PROTOKÓŁ

Bramki: J.Hofman, Moś, S.Kucharski

POLSKA: Igor Tyczyński - Igor Ratajczak, Jakub Onak, Kacper Rocki, Błażej Chodor, Jakub Michalski, Aleks Menc, Piotr Ciepielewski, Karol Sobecki, Mateusz Siekierka, Michał Kusak, Damian Kapa, Dominik Kolat, Jakub Hofman, Eryk Schafer, Adrian Gromadzki, Krystian Lisowski, Szymon Kucharski, Karol Moś, Maksymilian Dawid, Jakub Musioł.


ARCHIWUM

Sezon 2021/22 - Link

Sezon 2022/23Link

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Instytucjonalny
Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Partner Reprezentacji Polski w Hokeju na lodzie
Instytucje
Gospodarze Turnieju Prekwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich
Sponsorzy Turnieju Prekwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich
Partnerzy Medialni