25. kolejka PHL: W niedzielę kolejne emocje

2 lata temu | 27.11.2021, 10:23
25. kolejka PHL: W niedzielę kolejne emocje

W niedzielę, 28 listopada zostaną rozegrane cztery mecze. Kibice będę emocjonować się m.in. starciami Unii z Cracovią, czy torunian z GKS Tychy.

Re-Plast Unia Oświęcim w piątek pokazała klasę. Biało-Niebiescy pokonali mistrzów Polski JKH GKS Jastrzębie 5:1. Dublet zaliczył Krystian Dziubiński, a na listę strzelców wpisał się też Teddy Da Costa, który we wtorek w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec zdobył swoją 200 bramkę w polskiej lidze. Comarch Cracovia w czwartek w meczu, który był transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja, pokonała KH Energę Toruń 2:1. Mecz zakończył się w dogrywce. Czeka nas emocjonujące i wyrównane starcie.

Stalowe Pierniki czeka bardzo trudne zadanie, bo w niedzielę zmierzą się u siebie z rozpędzonym GKS Tychy. W piątek w derbach Górnego Śląska tyszanie pokonali lidera rozgrywek z Katowic. Kluczowa dla losów meczu była druga tercji, w której w ciągu 31 sekund miejscowi zdobyli dwie bramki. Najpierw trafił Bartłomiej Jeziorski, a później Alexander Szczechura. Tyszanie są w dobrej formie, bo mają na koncie pięć wygranych z rzędu.

W Nowym Targu gospodarzy czeka starcie z JKH. Podhale przegrało w piątek na lodowisku w Sosnowcu, a jastrzębianie polegli w starciu z Unią. W ostatnim meczu Ciarko STS Sanok zagra z Zagłębiem Sosnowiec. W tym meczu również trudno wskazać faworyta.

Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv


Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Instytucje
Partnerzy Medialni
Gospodarz Turnieju o Puchar Niepodległości