31. kolejka PHL: Rollercoaster w Toruniu

2 lata temu | 11.01.2022, 20:54

We wtorek, 11 stycznia w zaległym meczu 31. kolejki Polskiej Hokej Ligi KH Energa Toruń zmierzył się z Zagłębiem Sosnowiec. Drużyna z grodu Kopernika po emocjonującym meczu wygrała po dogrywce.

Po pierwszej tercji sosnowiczanie prowadzili 3:1. Po tej odsłonie gry toruński szkoleniowiec zmienił bramkarza. Miejsce Conrada Moldera zajął Mateusz Studziński, który spisywał się dobrze. W trzeciej tercji świetnie spisywał się Aleksandr Rodionov, który między 42 a 45 minutą strzelił dwa gole i z wyniku 2:3 zrobiło się 4:3. Końcówka należała do gości. Na pięć sekund przed końcem trzeciej tercji bramkę zdobył Kamil Sikora. W dogrywce wygraną Stalowym Piernikom zapewnił Mikalai Syty.