5. kolejka TAURON Hokej Ligi: Kolejne zwycięstwo torunian?

2 miesiące temu | 20.09.2023, 11:59
5. kolejka TAURON Hokej Ligi: Kolejne zwycięstwo torunian?


W piątek, 22 września odbędą się trzy mecze 5. kolejki TAURON Hokej Ligi. Niepokonany w tym sezonie KH Energa Toruń podejmie Zagłębie Sosnowiec. Bardzo ciekawie zapowiadają się również starcia w Sanoku i Krakowie. Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie polskihokej.tv.

We wtorek odbył się pierwszy mecz w ramach 5. kolejki TAURON Hokej Ligi. JKH GKS Jastrzębie przegrał u siebie z GKS Katowice po karnych. Obrońcy tytułu są wciąż niepokonani i dzięki wtorkowemu zwycięstwu awansowali na pozycję lidera.

Wiceliderem rozgrywek są Stalowe Pierniki, które wygrały wszystkie trzy mecze. W piątek torunianie zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec, które ma na swoim koncie 6 punktów, ale wszystkie zdobyło na własnym obiekcie.

Sporo emocji powinno być w meczu Comarch Cracovii z GKS Tychy. Obie drużyny mają duży niedosyt po ostatniej kolejce. O pierwsze punkty w tym sezonie powalczy Marma Ciarko STS Sanok, która podejmie PZU Podhale Nowy Targ.

Z kolei w szóstej kolejce TAURON Hokej Ligi, która odbędzie się w niedzielę, 24 września GKS Katowice zagra z drużyną z Sanoka (17:00), GKS Tychy z JKH (17:00), Unia z Cracovią (17:00), a Podhale z KH Energa (18:00).

Mecze będą transmitowane na żywo na platformie polskihokej.tv. Aktualności, skróty oraz materiały wideo będą publikowane na oficjalnej stronie www.polskihokej.eu oraz na polskihokej.tv.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Instytucje
Partnerzy Medialni
Gospodarz Turnieju o Puchar Niepodległości