home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

3 tygodnie temu

7. kolejka Polskiej Hokej Ligi: Stalowe Pierniki kontra GKS Tychy

W niedzielę odbędą się cztery mecze i każde spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. KH Energa Toruń zmierzy się z GKS Tychy, który w piątek rozegrał bardzo dobre spotkanie. Hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim, których forma wzrasta, będą chcieli pokonać Comarch Cracovię.

Wicelider z Torunia podejmować będzie GKS Tychy. Dotychczas Stalowe Pierniki w sześciu kolejkach zdobyły trzynaście punktów. W piątek przegrały z Comarch Cracovią 3:4. Z kolei forma tyszan wzrasta. W 6. kolejce po bardzo dobrym spotkaniu znaleźli sposób na GKS Katowice, lidera PHL. Dla drużyny z Katowic była to pierwsza porażka w sezonie. 

W lepszych humorach są hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim. Biało-Niebiescy rozpoczęli sezon poniżej oczekiwań, ale w czwartek wygrali z mistrzami Polski JKH GKS Jastrzębie. Jutro czeka ich starcie z Comarch Cracovią, która plasuje się na 3. miejscu w tabeli.

W starciu Tauron Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie faworytem są goście. Szarotki przegrały w piątek w Sosnowcu aż 2:10. Zagłębie będzie chciało pójść za ciosem, drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z Ciarko STS Sanok.

Wszystkie mecze będą transmitowane przez platformę polskihokej.tv


Udostępnij