7. kolejka TAURON Hokej Ligi: Znakomita trzecia tercja tyszan

1 rok temu | 28.09.2023, 20:43

W czwartek, 28 września rozpoczęła się 7. kolejka TAURON Hokej Ligi. W Sanoku po bardzo ciekawym meczu Marma Ciarko STS Sanok przegrała z GKS Tychy 2:4. O wygranej gości zdecydowała trzecia tercja, w której Ślązacy strzelili trzy gole. W piątek kibiców czekają mecze w Jastrzębiu-Zdroju, Toruniu i Sosnowcu. Wszystkie spotkania będą transmitowane na platformie polskihokej.tv.

W 42. minucie sanoczanie prowadzili 2:1. Miejscowi kibice mieli nadzieję, że dojdzie do niespodzianki. Jednak GKS Tychy w trzeciej tercji pokazał klasę, wygrywając tę odsłonę gry 3:1.

W piątek dokończenie kolejki: JKH zagra z Unią (18:00), KH Energa z GieKSą (18:30), a Zagłębie z Podhalem (19:00).

Mecze będą transmitowane na żywo na platformie polskihokej.tv. Aktualności, skróty oraz materiały wideo będą publikowane na oficjalnej stronie www.polskihokej.eu.