Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Decydująca część sezonu przed nami!

2 lata temu | 19.02.2021, 00:34
Decydująca część sezonu przed nami!

Od wtorku, 23 lutego w Polskiej Hokej Lidze czeka nas rywalizacja w fazie play-off. Walka o tytuł najlepszej drużyny w kraju rozpoczyna się na nowo.

W piątek w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego na pięciu lodowiskach padły aż 44 bramki. Najlepszą drużyną sezonu regularnego został GKS Tychy, na drugim miejscu uplasował się JKH GKS Jastrzębie, a na trzecim KH Energa Toruń. Już we wtorek rozpoczynają się ćwierćfinały play-off, które zapowiadają się bardzo ciekawie.

W 36. kolejce GKS Tychy wysoko wygrał z GKH Stoczniowcem Gdańsk. To była bardzo surowa lekcja, bo mecz zakończył się wynikiem 10:0. JKH GKS Jastrzębie stoczył zacięty, widowiskowy i zwycięski bój z KH Energą Toruń. Znowu błyszczał Marek Hovorka, który zakończył mecz z trzema golami i asystą. JKH wygrał 7:4.

Znakomicie spisały się Pasy. W Katowicach drużyna prowadzona przez Rudolfa Rohačka rozgromiła gospodarzy. Już po pierwszych 10. minutach było 5:0 dla Cracovii! A po końcowej syrenie 10:1 dla krakowian. Re-Plast Unia Oświęcim wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 4:1 a Ciarko STS Sanok z TAURON  Podhale Nowy Targ 5:2.

Pora na ćwierćfinały play-off

Po rozegraniu czterech rund, pary ćwierćfinałowe przedstawiają się następująco:

1. GKS TYCHY - 8. CIARKO STS SANOK

2. JKH GKS JASTRZĘBIE - 7. TAURON PODHALE NOWY TARG

3. KH ENERGA TORUŃ - 6. COMARCH CRACOVIA

4. GKS KATOWICE - 5. RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM

Ćwierćfinały, półfinały oraz finał rozgrywane będą do czterech wygranych spotkań. System meczów polegał będzie na rozegraniu dwóch meczów u wyżej sklasyfikowanej drużyny po sezonie zasadniczym, następnie dwa mecze u niżej, a następnie po jednym meczu wyżej – niżej – wyżej.

Pierwsze spotkania już we wtorek, 23 lutego.

Mecze odbywają się bez udziału widzów, ale wszystkie spotkania ćwierćfinałowe fazy play-off kibice będą mogli zobaczyć na żywo na stronie: www.polskihokej.tv

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Główny Reprezentacji Polski w Hokeju na Lodzie
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner drużyny Polski seniorek grającej w EWHL
Instytucje
Partnerzy Medialni