Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim: Ślązacy kontra doświadczeni

1 rok temu | 24.02.2021, 07:09
GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim: Ślązacy kontra doświadczeni

W środę rywalizować również będą GKS Katowice i Re-Plast Unia Oświęcim. O tych zespołach można powiedzieć jedno, że mają ogromny potencjał.



GieKSa zajęła 4. lokatę, ale sezon zasadniczy zakończyła porażką 1:10 z Comarch Cracovią. Na dodatek kontuzji doznał jeden z liderów drużyny Patryk Kreżołek, który złamał obojczyk. Zdolny hokeista przeszedł zabieg i nie będzie mógł trenować przez kilka tygodni.

Trener z NHL

Re-Plast Unia Oświęcim, która zajęła 5. miejsce, jest prowadzona przez trenera Kevina Constantine'a, który w przeszłości prowadził kluby NHL. W ostatnim czasie Unia pokazała się z dobrej strony między innymi w finale Pucharu Polski, przegrała z JKH 2:3, ale to było bardzo wyrównane i stojące na wysokim poziomie starcie.

Gwiazda z Białorusii

W tym sezonie katowiczanie dokonali ciekawych wzmocnień, począwszy od obsady bramki, na ataku kończąc. Juraj Simboch pokazał wiele razy, że jest pewnym punktem swojej drużyny i można na niego liczyć. W trakcie sezonu zdecydowano się sprowadzić Andrieja Stiepanowa i Białorusin stał się gwiazdą nie tylko drużyny, ale całej ligi.

Oświęcimianie są autorami hitowych transferów. W trakcie sezonu do drużyny dołączyli tacy zawodnicy jak Gilbert Brule czy Victor Bartley. Obaj z powodzeniem występowali w NHL. Kibice Unii czekają na ich znakomite występy. Może będą błyszczeć w nadchodzącym ćwierćfinale?

Mecze bezpośrednie:
GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:1 po dogrywce
Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice 3:4 w rzutach karnych
GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 0:1
Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice 1:2 w rzutach karnych

4. GKS Katowice - 5. Re-Plast Unia Oświęcim

24.02, godz. 18:00 (Katowice), 25.02, godz. 18:00 (Katowice), 28.02 (Oświęcim), 1.03 (Oświęcim), ewentualnie 4.03 (Katowice), 6.03 (Oświęcim), 8.03 (Katowice)

Mecze odbywają się bez udziału widzów, ale wszystkie spotkania ćwierćfinałowe fazy play-off kibice będą mogli zobaczyć na żywo na stronie: www.polskihokej.tv

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet Dywizji IB
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji 1B
Partnerzy Medialni
Instytucje