Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Jutro wielki mecz o Superpuchar Polski: Re-Plast Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie

1 miesiąc temu | 18.10.2021, 12:12
Jutro wielki mecz o Superpuchar Polski: Re-Plast Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie

We wtorek, 19 października w Hali Lodowej w Oświęcimiu Re-Plast Unia zagra z JKH GKS Jastrzębie. Stawką będzie Superpuchar Polski. We wrześniu Unia pokonała mistrzów Polski w meczu PHL. Mecz będzie transmitowany w TVP Sport.

W sezonie 2020/21 JKH GKS Jastrzębie zgarnął wszystko, co było do zdobycia. Drużyna Roberta Kalabera wywalczyła mistrzostwo Polski, Puchar Polski i Superpuchar. Zgodnie z regulaminem w meczu o Superpuchar Polski jastrzębianie grają z Re-Plast Unią Oświęcim, finalistą ostatniej edycji Pucharu Polski, klubem, który obchodzi 75-lecie istnienia. 

Obie drużyny spotkały się w obecnym sezonie w 6. kolejce PHL. 23 września na lodowisku Jastor lepsi byli goście. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla Unii. W niedzielę Biało-niebiescy zgarnęli trzy punkty, pokonując Ciarko STS Sanok 2:1. Obie bramki dla Unii zdobył Johan Skinnars. W niedzielę JKH musiał uznać na wyjeździe wyższość GKS Katowice. Mecz zakończył się wynikiem 2:5. 

Wtorkowy mecz rozpocznie się o godz. 18:30. Sprzedaż biletów na Superpuchar prowadzona jest internetowo przez stronę biletynahokej.pl oraz w biurze klubu. Bilet normalny kosztuje 30 złotych, ulgowy 25 zł. Ten ważny mecz za darmo obejrzą posiadacze kart VIP i członkowie „Klubu 100”. 

Spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport. 

Udostępnij