Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Mirosław Minkina: Polski hokej zyskał nowych kibiców

3 tygodnie temu | 31.05.2022, 12:15
Mirosław Minkina: Polski hokej zyskał nowych kibiców

W dzisiejszym numerze „Przeglądu Sportowego” ukazał się wywiad z Mirosławem Minkiną, prezesem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. - Zrobimy wszystko, by pomóc selekcjonerowi w optymalnym przygotowaniu reprezentacji do MŚ – mówi prezes PZHL.

„Za rok w MŚ seniorów stawka będzie niezwykle wyrównana.(...) Dlatego celem minimum już teraz jest utrzymanie, ale walczymy o coś więcej. Zrobimy wszystko, by pomóc selekcjonerowi w optymalnym przygotowaniu reprezentacji do MŚ. Spróbujemy dostosować kalendarz Polskiej Hokej Ligi do potrzeb kadry, która w przyszłym roku na pewno potrzebuje dłuższego zgrupowania przed turniejem niż ostatnio” - podkreślał prezes.

„Dzięki turniejowi w Tychach polski hokej zyskał grupę nowych kibiców. W 2019 roku kluczowy mecz kadry podczas MŚ w Estonii oglądało w TVP Sport niespełna 200 tys. osób. Teraz decydującą potyczkę z Japonią śledziło w tej stacji niecałe 400 tys. osób” - mówił Mirosław Minkina.

Cały wywiad z Mirosławem Minkiną w dzisiejszym papierowym wydaniu „Przeglądu Sportowego” oraz pod linkiem PRZEGLĄD SPORTOWY


Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet Dywizji IB
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji 1B
Partnerzy Medialni
Instytucje