Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Reprezentacja Polski

ORLEN Głównym Partnerem Reprezentacji Polski podczas MŚ

1 miesiąc temu | 06.04.2023, 09:50
ORLEN Głównym Partnerem Reprezentacji Polski podczas MŚ

ORLEN będzie Głównym Partnerem Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie podczas tegorocznych Mistrzostw Świata Dywizji IA, które odbywają się w terminie 29 kwietnia – 5 maja. Współpraca obejmuje również partnerstwo podczas dwóch meczów przygotowawczych z Węgrami.

Dla Biało-Czerwonych 2023 IIHF Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie Dywizji IA, to jeden z najważniejszych turniejów ostatnich dekad. Drużyna prowadzona przez Roberta Kalabera po 22 latach ma szansę awansu do Elity. Szansa jest duża, bo wszyscy rywale są w zasięgu Polaków, a awans zyska nie jedna, a dwie najlepsze reprezentacje. 

Głównym Partnerem Biało-Czerwonych podczas zawodów w Wielkiej Brytanii będzie ORLEN. W ramach współpracy logo ORLEN będzie eksponowane na bluzach zawodników oraz na bandach areny na której rozegrane zostaną spotkania. Współpraca polskiego koncernu multienergetycznego z hokejową reprezentacją obejmuje również dwa spotkania z Węgrami przygotowujące drużynę do turnieju mistrzowskiego. Pierwszy mecz odbędzie się 20 kwietnia w Tychach, a drugi 21 kwietnia w Bytomiu. Wszystkie spotkania Polaków będą transmitowane na żywo w kanale TVP Sport. 

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Główny Reprezentacji Polski w Hokeju na Lodzie
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner drużyny Polski seniorek grającej w EWHL
Instytucje
Partnerzy Medialni