Podsumowanie 17. kolejki TAURON Hokej Ligi

5 miesięcy temu | 03.11.2023, 21:07

Za nami kolejna seria rozgrywek. Po czwartkowych zmaganiach JKH z Cracovią, dzisiaj zobaczyliśmy jak Unia Oświęcim zdominowała Sanok kończąc spotkanie wynikiem 7:3. Natomiast mecz w Sosnowcu zakończył się wynikiem 5:1 dla Katowiczan.

Pierwszą tercję w Sanoku całkowicie zdominowali goście z Oświęcimia, zdobywając trzy gole, równocześnie nie oddając przeciwnikom ani jednej bramki. Gospodarze obudzili się w drugiej tercji, w której obie drużyny oddały do dwa celne strzały. Mimo walki Sanoczan, mecz zakończył się wynikiem 3:7.

Niestety dla gospodarzy, podobnie przebiegł mecz w Stadionie Zimowym w Sosnowcu. Katowiczanie zdominowali Zagłębie i zakończyli spotkanie wynikiem 5:1. Szczególnie dobrze zaprezentował się Hampus Olsson, który oddał trzy celne strzały na bramkę.

JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia 4:6 (1:1, 2:4, 1:1)

Izacky 18, Urbanowicz 21, Bernhards 26, Bagin 50 - Lundgren 10, Brynkus 23, Sawicki 24, Sawicki 26, Younan 31, Lundgren 56

Marma Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3:7 (0:3, 2:2, 1:2)

Tamminen 28, Strzyżowski 31, MacEachern 59 - Kowalówka 2, Ackered 10, Ackered 14, Heikkinen 25, Dziubiński 25, Truklja 45, Truklja 58

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)