Półfinały Polskiej Hokej Ligi. Unia lepsza od GKS Tychy

1 rok temu | 11.03.2023, 20:26

W sobotę, 11 marca do półfinałowej rywalizacji przystąpiły Tauron Re-Plast Unia Oświęcim i GKS Tychy. Przy głośnym dopingu kibiców gospodarze wygrali 2:0, a kolejny świetny występ w tym sezonie zaliczył bramkarz Kevin Lindskoug. W niedzielę mecz numer dwa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 i będzie transmitowane na platformie polskihokej.tv.

Po pierwszej bezbramkowej tercji w drugiej bramkę zdobył w 28. minucie ukraiński obrońca Filipp Pangelov-Yuldashev. W ostatniej odsłonie krążek wpakował do bramki niezawodny Krystian Dziubiński. Czyste konto zachował bramkarz gospodarzy Kevin Lindskoug, który błyszczy w tym sezonie. Szwedzki golkiper już po raz trzeci w play-offach nie dał się zaskoczyć rywalom. Wcześniej nie puścił bramki w dwóch spotkaniach ćwierćfinałowych z KH Energa Toruń. W niedzielę o godz. 17 rozpocznie się mecz numer dwa tej pary.

W poniedziałek i wtorek kibiców czekają dwa spotkania w parze GKS Katowice – Comarch Cracovia, w której w serii do czterech zwycięstw jest 1-1. Mecze półfinałowe są transmitowane na platformie polskihokej.tv.