Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Polska delegacja na Kongresie IIHF

1 miesiąc temu | 27.05.2022, 17:39
Polska delegacja na Kongresie IIHF

W fińskim Tampere trwa Kongres Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie. W Kongresie uczestniczą przedstawiciele PZHL, a gościem jest prezydent Tychów Andrzej Dziuba.

W Tampere w Kongresie biorą udział Mirosław Minkina, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, Marta Zawadzka, członek zarządu IIHF, wiceprezes PZHL i prezes Polskiej Hokej Ligi oraz Adam Fras, wiceprezes PZHL. Gościem Kongresu jest prezydent Tychów Andrzej Dziuba. W Tychach w tym roku w dniach 26 kwietnia – 1 maja na Stadionie Zimowym odbyły się Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji IB, w których zwyciężyła reprezentacja Polski.

Jak informowaliśmy, dzisiaj IIHF wybrał organizatorów turniejów Mistrzostw Świata. W dniach 11-17 grudnia tego roku na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu odbędą się Mistrzostwa Świata Dywizji IB U20. Reprezentacja Polski Juniorów zmierzy się z Japonią, Ukrainą, Estonią, Włochami i Koreą Południową.

W Polsce będą także organizowane w styczniu 2023 roku MŚ Dywizji IB U18 juniorek. Ten turniej kibice zobaczą w dniach 9-15 stycznia na lodowisku Jantor w Katowicach.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet Dywizji IB
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji 1B
Partnerzy Medialni
Instytucje