Powołania do Kadry Juniorów na zgrupowanie w Poznaniu

4 dni temu | 09.07.2024, 11:41
  Powołania do Kadry Juniorów na zgrupowanie w Poznaniu


Dotyczy: zgrupowania szkoleniowego KN Juniorów U20 w Poznaniu w dn. 22.07 – 2.08.2024

r. oraz zawodów krajowych w Katowicach w dn. 2 – 4.08.2024 r.

22 lipca 2024 r. – zbiórka powołanych zawodników w Katowicach-Janowie;

wyjazd do Poznania;

22 lipca – 2 sierpnia 2024 r. – zgrupowanie szkoleniowe w Poznaniu;

2 – 4 sierpnia 2024 r. zawody krajowe w Katowicach-Janowie;

4 sieprnia 2024 r. – zakończenie akcji szkoleniowej w Katowicach-Janowie


Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 zostali powołani następujący

zawodnicy:

1. Bieda Wiktor MOSM Tychy / SMS PZHL Katowice

2. Chodor Błażej Katowice Naprzód Janów / GKS Katowice / Absolwent

SMS PZHL Katowice

3. Dawid Maksymilian Katowice Naprzód Janów / GKS Katowice / Absolwent

SMS PZHL Katowice

4. Drabik Rafał MOSM Tychy / SMS PZHL Katowice

5. Gruca Braian Katowice Naprzód Janów

6. Hanzel Patryk Katowice Naprzód Janów / SMS PZHL Katowice

7. Hofman Jakub Katowice Naprzód Janów / GKS Katowice / Absolwent

SMS PZHL Katowice

8. Karnas Marcel UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

9. Kura Maksymilian UKS Zagłębie Sosnowiec / EC Będzin Zagłębie Sosnowiec

/ Absolwent SMS PZHL Katowice

10. Łoza Jakub UKH Unia Oświęcim / Re-Plast Unia Oświęcim

11. Niemczyk Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

12. Onak Jakub JKH GKS Jastrzębie

13. Prokopiak Kacper UKH Unia Oświęcim / Re-Plast Unia Oświęcim

14. Rączka Damian MMKS Podhale Nowy Targ / Absolwent SMS PZHL

Katowice

15. Rocki Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok / MARMA CIARKO STS

Sanok

16. Sawicki Adam UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok / SMS Toruń

17. Sobecki Karol MOSM Tychy / GKS Tychy

18. Sobesto Arkadiusz MKS Cracovia Kraków

19. Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok / MARMA CIARKO STS

Sanok

20. Stolarski Bartłomiej JKH GKS Jastrzębie / SMS PZHL Katowice

21. Szcześniak Jakub JKH GKS Jastrzębie

22. Tyczyński Igor MKS Sokoły Toruń / SMS PZHL Katowice

23. Wiwatowski Michał MKS Sokoły Toruń / SMS Toruń

24. Wojciechowski Sebastian JKH GKS Jastrzębie

25. Źrebiec Franciszek UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

Zawodnicy rezerwowi:

1. Bury Piotr MMKS Podhale Nowy Targ

2. Chojęta Dawid MOSM Tychy / Absolwent SMS PZHL Katowice

3. Futryk Jakub JHK GKS Jastrzębie

4. Łojas Dawid MMKS Podhale Nowy Targ / Absolwent SMS PZHL

Katowice

5. Majewski Mikołaj BS Polonia Bytom / Absolwent SMS PZHL Katowice

6. Mętel Kamil MKS Cracovia Kraków

7. Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń / SMS Toruń

8. Petrażycki Tymoteusz MOSM Tychy

9. Poręba Maciej JKH GKS Jastrzębie

10. Skrzypski Jakub MOSM Tychy

11. Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń / SMS Toruń

12. Wojciechowski Filip JKH GKS Jastrzębie / SMS PZHL Katowice

13. Wojciechowski Kacper Katowice Naprzód Janów

14. Wojsław Adam Katowice Naprzód Janów

15. Wróblewski Nikodem MOSM Tychy

Kierownictwo KN Juniorów U20:

1. Ślusarczyk Artur Trener główny KN Juniorów U20

2. Milan Wojciech Trener asystent KN Juniorów U20

3. Łopuski Mikołaj Trener asystent KN Juniorów U20

4. Nowak Bartłomiej Trener asystent KN Juniorów U20

5. Konieczny Klaudiusz Serwisant KN Juniorów U20

6. Do ustalenia Fizjoterapeuta KN Juniorów U20

7. Do ustalenia Masażysta KN Juniorów U20

LINK - POWOŁANIA

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Instytucjonalny
Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Główny Reprezentacji Polski
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Sponsor TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Partner Reprezentacji Polski w Hokeju na lodzie
Instytucje
Partnerzy Medialni