Powołania do kadry U16

1 tydzień temu | 02.04.2024, 17:10
Powołania do kadry U16

LINKDotyczy: konsultacji krajowej KN Juniorów U16 w Katowicach w dn. 15 – 16.04.2024, konsultacji krajowej w COS OPO Giżycko w dn. 16 – 18.04.2024 zawodów zagranicznych – Riga Cup 2024 w Rydze/Łotwa w dn. 18 – 22.04.2024

15 kwietnia 2024 r. – zbiórka powołanych zawodników w Katowicach – Janowie;
15 – 16 kwietnia 2024 r. – konsultacja krajowa w Katowicach;
16 kwietnia 2024 r. – wyjazd do Giżycka;
16 – 18 kwietnia 2024 r. – konsultacja krajowa w COS OPO Giżycko;
18 kwietnia 2024 r. – wyjazd do Rygi/Łotwa;
18 – 22 kwietnia 2024 r. – zawody zagraniczne – Riga Cup 2024 r. w Rydze/Łotwa;
22 kwietnia 2024 r. – powrót do Polski, zakończenie akcji szkoleniowej.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Bagienko Adrian MOSM Tychy
2. Bogdał Filip EHC Lustenau / Austria
3. Centkowski Krzysztof MOSM Tychy
4. Chrobociński Filip JKH GKS Jastrzębie
5. Czyż Jakub JKH GKS Jastrzębie
6. Dawid Borys UKH Unia Oświęcim / SMS PZHL Katowice
7. Domalewski Kajetan UKH Unia Oświęcim / SMS PZHL Katowice
8. Galant Antoni JKH GKS Jastrzębie
9. Gołofit Natan JKH GKS Jastrzębie
10. Hudziak Filip Naprzód Janów Katowice/ SMS PZHL Katowice
11. Klimczak Wiktor MKS Sokoły Toruń / SMS Toruń
12. Kot Radosław UKH Unia Oświęcim / SMS PZHL Katowice
13. Kowalczyk Krystian Naprzód Janów Katowice / SMS PZHL Katowice
14. Kowalik Bartosz Naprzód Janów Katowice
15. Kuźnik Miłosz MOSM Tychy
16. Łukaszewski Igor Naprzód Janów Katowice
17. Matera Jan MOSM Tychy
18. Midzierski Mateusz JKH GKS Jastrzębie
19. Myszka Mateusz MOSM Tychy / SMS PZHL Katowice
20. Plinta Samuel JKH GKS Jastrzębie / SMS PZHL Katowice
21. Prokurat Jeremi MKS Sokoły Toruń / SMS Toruń
22. Strojny Adrian Naprzód Janów Katowice / SMS PZHL Katowice
23. Stryczek Leon HC TORAX Poruba / Czechy
24. Tańczyk Wiktor MOSM Tychy
25. Tyński Amadeusz BS Polonia Bytom / SMS PZHL Katowice
26. Wanat Aleksander UKH Unia Oświęcim / SMS PZHL Katowice

Zawodnicy rezerwowi:
1. Kosmęda Michał Naprzód Janów Katowice / SMS PZHL Katowice
2. Krajewski Adam UKH Unia Oświęcim
3. Marczak Karol MKS Sokoły Toruń / SMS Toruń
4. Nakoneczny Michał UKS Zagłębie Sosnowiec / SMS PZHL Katowice
5. Rusnak Maksymilian MMKS Podhale Nowy Targ
6. Rydzoń Kacper MMKS Podhale Nowy Targ
7. Skiba Kacper AZ Havirov / Czechy
8. Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk
9. Świderski Wojciech BS Polonia Bytom
10. Wojnar Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
11. Zaręba Maksymilian MMKS Podhale Nowy Targ

Kierownictwo KN Juniorów U16
1. Bigos Tobiasz Trener główny KN Juniorów U16
2. Milan Wojciech Trener asystent KN Juniorów U16
3. Zawalski Jakub Trener asystent KN Juniorów U16
4. Hadzik Paweł Fizjoterapeuta KN Juniorów U16
5. Pryk Krystian Fizjoterapeuta KN Juniorów U16

POWOŁANIA - LINK

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Instytucjonalny
Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Główny Reprezentacji Polski
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Sponsor TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Partner Reprezentacji Polski w Hokeju na lodzie
Sponsor meczów towarzyskich Reprezentacji Polski
Gospodarz meczów Reprezentacji Polski w Krynicy-Zdrój
Partner wydarzenia
Instytucje
Partnerzy Medialni