Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Reprezentacja Polski

Powołania na turniej Christmas Cup

9 miesięcy temu | 29.11.2021, 17:40
Powołania na turniej Christmas Cup

Selekcjoner reprezentacji Polski powołał 26 hokeistów i 9 rezerwowych na turniej Christmas Cup, który odbędzie się 16-18 grudnia na lodowisku w Bytomiu. Wciąż można kupić bilety na wydarzenie.

W dniach 13-15 będą grudnia Biało-Czerwoni będą przebywać w Bytomiu na zgrupowaniu, a później czekają ich w Bytomiu trzy mecze z wymagającymi rywalami – 16 grudnia z Francją, 17 grudnia z Węgrami i 18 grudnia z Ukrainą. Bilety są do kupienia – TUTAJ

Na zgrupowanie w Bytomiu oraz Turniej Christmas Cup w Bytomiu zostali powołani następujący zawodnicy Kadry Narodowej Seniorów:

Bizacki Olaf (GKS Tychy)

Bizub Paweł (TAURON Podhale Nowy Targ)

Brynkus Sebastian (COMARCH CRACOVIA)

Bukowski Jakub (CIARKO STS Sanok)

Ciura Bartosz (HC Frydek-Mistek/Czechy)

Gościński Mateusz (GKS Tychy)

Górny Kamil (JKH GKS Jastrzębie)

Jarosz Dominik (JKH GKS Jastrzębie)

Jaśkiewicz Oskar (ZAGŁĘBIE Sosnowiec)

Jeziorski Bartłomiej (GKS Tychy)

Kameneu Yauheni (JKH GKS Jastrzębie)

Kostek Arkadiusz (JKH GKS Jastrzębie)

Krężołek Patryk (GKS Katowice)

Krzemień Łukasz (RE-PLAST Unia Oświęcim)

Lewartowski Kamil (GKS Tychy)

Łyszczarczyk Alan (HC Frydek-Mistek/Czechy)

Naróg Michał (ZAGŁĘBIE Sosnowiec)

Paszek Kamil (RE-PLAST UNIA Oświęcim)

Paś Dominik (AZ Havirov/Czechy)

Sawicki Radosław (CIARKO STS Sanok)

Tyczyński Damian (HK Spisska Nova Ves/Słowacja)

Urbanowicz Maciej (JKH GKS Jastrzębie)

Wałęga Kamil (HK 32 Liptovsky Mikulas/Słowacja)

Zabolotny David (COMARCH CRACOVIA)

Zieliński Mateusz (KH ENERGA Toruń)

Zygmunt Paweł (HC Litvinov/Czechy)

Zawodnicy rezerwowi:

Bernacki Michał (ZAGŁĘBIE Sosnowiec)

Horzelski Marcin (JKH GKS Jastrzębie)

Jaworski Adrian (KH ENERGA Toruń)

Kamiński Łukasz (COMARCH CRACOVIA)

Kieler Michał (JKH GKS Jastrzębie)

Krawczyk Oskar (ZAGŁĘBIE Sosnowiec)

Michałowski Jakub (GKS Tychy)

Noworyta Miłosz (RE-PLAST UNIA Oświęcim)

Wróbel Kamil (GKS Tychy)

Kierownictwo:

Kalaber Robert - Trener Główny Kadry Narodowej Seniorów

Jarosz Ireneusz - Asystent Trenera Głównego Kadry Narodowej Seniorów

Batkiewicz Marek -  Trener bramkarzy Kadry Narodowej Seniorów

Chowaniec Wojciech - Serwisant Kadry Narodowej Seniorów

Jarosz Krzysztof - Serwisant Kadry Narodowej Seniorów

Galicki Zbigniew - Fizjoterapeuta/masażysta Kadry Narodowej Seniorów

Paszkiewicz Hubert -  Fizjoterapeuta/masażysta Kadry Narodowej Seniorów

Kania Wojciech - Lekarz Kadry Narodowej Seniorów

LINK DO POWOŁAŃ – TUTAJ

Udostępnij