Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Przed 15. kolejką Polskiej Hokej Ligi: Hitowy mecz w Katowicach oraz rewanż za Superpuchar

1 miesiąc temu | 23.10.2021, 14:43
Przed 15. kolejką Polskiej Hokej Ligi: Hitowy mecz w Katowicach oraz rewanż za Superpuchar

W niedzielę, 24 października lider rozgrywek podejmować będzie GKS Tychy, w Oświęcimiu dojdzie do rewanżu za wtorkowy Superpuchar a w Toruniu wicelidera czeka kolejne wyzwanie.

GKS Katowice nie zwalnia tempa, w piątek GieKSa wygrała dziesiąty mecz w tym sezonie, pokonując Comarch Cracovię 4:2. W niedzielę lider PHL zmierzy się z dobrym znajomym, GKS Tychy. W tym sezonie obie drużyny rywalizowały w 6. kolejce – 24 września tyszanie wygrali 4:3, świetnie w tym starciu spisywał się tyski bramkarz Kamil Lewartowski, który jest mocnym punktem drużyny.

W Oświęcimiu gospodarze podejmować będą JKH GKS Jastrzębie. We wtorek obie drużyny zmierzyły się w Superpucharze. To była dobra promocja polskiego hokeja, zakończona wygraną Ślązaków. W piątek JKH pokonał KH Energę Toruń 2:0, a Unia urządziła sobie festiwal strzelecki w Sosnowcu, gdzie wygrała 9:2.

Bardzo ciekawie zapowiada się także konfrontacja Stalowych Pierników z Comarch Cracovią. Torunianie chcą się zrewanżować za porażkę w pierwszej rundzie. W Krakowie gospodarze zwyciężyli 4:3. W ostatnim niedzielnym meczu ostatni w tabeli Tauron Podhale Nowy Targ rywalizować będzie z Zagłębiem Sosnowiec.

Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie polskihokej.tv

Niedziela, 24 października

15. kolejka PHL

Tauron Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00

Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie, godz. 17:00

GKS Katowice – GKS Tychy, godz. 17:00

KH Energa Toruń – Comarch Cracovia, godz. 17:00


Udostępnij