Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Polska Hokej Liga

Przed 7. kolejką PHL. Sanoczanie sprawdzą formę mistrza

2 miesiące temu | 24.09.2022, 13:22
Przed 7. kolejką PHL. Sanoczanie sprawdzą formę mistrza

W niedzielę, 24 września dojdzie do czterech ciekawych konfrontacji. Niepokonana w tym sezonie GieKSa zagra w sanoczanami, którzy mają za sobą trzy zwycięstwa z rzędu. W Toruniu gospodarze podejmą Unię, która także wygrywa mecz za meczem. Tracąca punkty Cracovia zagra z JKH, który w piątek wygrał pierwszy mecz w tym sezonie. Interesująco zapowiada się także spotkanie Zagłębia z Podhalem. Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv

W tabeli PHL prowadzi Unia przed GieKSą. Wicemistrz Polski i obrońca tytułu mają na koncie komplet czterech zwycięstw. W piątek Unia bardzo dobrze wypadła na tle Comarch Cracovii, wygrywając 5:2. W niedzielę Biało-Niebiescy zagrają na wyjeździe ze Stalowymi Piernikami. Torunianie w pięciu dotychczasowych meczach zdobyli 9 punktów, a w piątek musieli uznać wyższość GKS Katowice.

Obrońca tytułu z Katowic zagra w niedzielę na lodowisku w Sanoku. Sanoczanie prezentują się bardzo dobrze, mają na koncie trzy wygrane i jedną porażkę.

Ciekawa będzie konfrontacja Pasów z JKH. Krakowianie tracą punkty, trener Rudolf Rohacek podkreśla, że jego drużyna strzela za mało goli. Jastrzębianie zaliczyli falstart, bo przegrali cztery kolejne spotkania, ale w piątek pewnie pokonali tyszan 3:0.

Na deser pozostaje spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Podhalem Nowy Targ.

Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv.


Udostępnij