home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 miesiąc temu

Przed meczem ze Słowacją: Rywal jest mocniejszy niż na Mistrzostwach Świata Elity

Wczoraj reprezentacja Polski świetnie rozpoczęła w Bratysławie turniej kwalifikacyjny do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022. Kadra narodowa pokonała Białoruś 1:0. Dzisiaj o godz. 19:15 nasza drużyna zmierzy się z mocną Słowacją. Transmisja w TVP Sport.

W piątek Biało-Czerwoni zagrali świetnie w obronie, w rewelacyjnej formie był bramkarz John Murray. Dzisiaj także wiele będzie zależało od defensywy. - Słowacja ma bardzo silny skład, są mocniejsi niż podczas niedawnych Mistrzostw Świata Elity, bo doszli do tej drużyny kolejni zawodnicy, którzy mają duże umiejętności – mówi słowacki trener Biało-Czerwonych Robert Kalaber

Wczoraj Słowacy pokonali Austrię 2:1. - Wiemy, z kim gramy, naszymi przeciwnikami będą świetni hokeiści, będziemy walczyć i starać się osiągnąć jak najlepszy wynik – podkreśla Filip Komorski.

Słowacja to etatowy uczestnik Zimowych Igrzysk Olimpijskich od 1994 roku, czyli od rozpadu Czechosłowacji, nasi południowi sąsiedzi byli obecni na każdych igrzyskach. Dotychczas nasza reprezentacja zmierzyła się ze Słowacją tylko sześć razy, pięć meczów wygrali rywale, a raz padł remis, w ramach kwalifikacji do igrzysk 1994.

Udostępnij