Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Reprezentacja Juniorów U-20

Reprezentacja U20 zagra w Ostrava Hockey Cup

2 tygodnie temu | 02.08.2022, 09:38
Reprezentacja U20 zagra w Ostrava Hockey Cup

W połowie sierpnia Kadra Narodowa Juniorów U20 będzie przebywać na zgrupowaniu w Tychach, a później weźmie udział w turnieju międzynarodowym Ostrava Hockey Cup.

Od 15 do 19 sierpnia drużyna przebywać będzie na zgrupowaniu w Tychach.

W dniach 19-21 sierpnia Kadra Narodowa wystąpi w turnieju międzynarodowym Ostrava Hockey Cup. W grupie B rywalami podopieczni Artura Ślusarczyka będą HC Slovan Bratysława (19 sierpnia, godz. 13), HC Dukla Jihlava (19 sierpnia, godz. 18),

Schwenninger Wild Wings (20 sierpnia, godz. 18). W niedzielę zostaną rozegrane mecze finałowe. W grupie A zagrają HC Viktovice Ridera, Eisbaren Berlin, HK Nitra i HC Dynamo Pardubice.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 zostali powołani następujący zawodnicy:

Chodor Błażej KS Katowice Naprzód Janów

Ciepielewski Piotr KS Katowice Naprzód Janów

Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

Grobelkiewicz Tomasz ŁKH Łódź

Gurzyński Szymon BS Polonia Bytom

Karasiński Arkadiusz ŁKH Łódź

Klimowski Szymon MMKS Podhale Nowy Targ

Kociszewski Mikołaj BS Polonia Bytom

Kurnicki Oliwier MKS Sokoły Toruń

Kusak Michał HC Energie Karlove Vary/Czechy

Maciaś Kacper MMKS Podhale Nowy Targ

Maćkowski Szymon MKS Sokoły Toruń

Menc Aleks KS Katowice Naprzód Janów

Nawrocki Michał MKS Sokoły Toruń

Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec

Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń

Sienkiewicz Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

Sterbenz Karol HK SKP Poprad/Słowacja

Stępień Jan BS Polonia Bytom

Szczepkowski Mikołaj UKS Zagłębie Sosnowiec

Szlembarski Dominik MMKS Podhale Nowy Targ

Wawrzkiewicz Dawid BS Polonia Bytom

Wilk Jakub KTH KM Krynica Zdrój

Wróbel Marlon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

Wybiral Paweł BS Polonia Bytom

Zawodnicy rezerwowi:

Buczek Dominik UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim

Kolat Dominik AZ Havirov/Czechy

Kucharski Szymon MOSM Tychy

Kusak Patryk UKH Unia Oświęcim

Lisewski Maksymilian MKS Sokoły Toruń

Łukawski Kacper BS Polonia Bytom

Malasiński Kacper MMKS Podhale Nowy Targ

Michalski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ

Moś Karol KS Katowice Naprzód Janów

Mularczyk Jakub BS Polonia Bytom

Musioł Jakub KS Katowice Naprzód Janów

Pawlik Paweł BS Polonia Bytom

Radwański Aleks UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

Rudnicki Aleksander HC Helsinborgs/Szwecja

Siekierka Mateusz AZ Havirov/Czechy

Sobecki Karol MOSM Tychy

Trzebunia Jakub MMKS Podhale Nowy Targ

Wiszyński Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

Włodara Olaf KS Katowice Naprzód Janów

Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec

Zając Wojciech JKH GKS Jastrzębie

Kierownictwo KN Juniorów U20:

Artur Ślusarczyk Trener główny KN Juniorów U20

Arkadiusz Burnat Trener asystent KN Juniorów U20

Bartłomiej Nowak Trener asystent KN Juniorów U20

Dariusz Wywiał Serwisant KN Juniorów U20

Hubert Paszkiewicz Fizjoterapeuta KN Juniorów U20

Arkadiusz Ogaza Fizjoterapeuta KN Juniorów U20

Marta Zawalska Kierownik KN Juniorów U20

POWOŁANIA - LINK

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet Dywizji IB
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji 1B
Partnerzy Medialni
Instytucje