Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Ruszył oficjalny sklep Polskiego Hokeja

6 miesięcy temu | 23.09.2022, 16:43
Ruszył oficjalny sklep Polskiego Hokeja

Ruszył oficjalny sklep online Polskiego Hokeja. Kibice mogą w nim zamówić pierwsze ubrania i gadżety. Będą też okazje do zakupów stacjonarnych. Najbliższa podczas meczu charytatywnego Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich z TVN24, który odbędzie się w sobotę, 24 września na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu.

Na dobry początek, w oficjalnym sklepie Polskiego Hokeja dostępnych jest 12 produktów, nie licząc różnych wariantów kolorystycznych. Wszystkie dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na stronie: sklep.polskihokej.eu 

Ubierz się w Polski Hokej

Wśród odzieży z logo Polskiego Hokeja znajdziemy szare i czerwone bluzy z kapturem (120 zł), białe i czerwone t-shirty (60 zł), czerwone i biało-czerwone czapki zimowe (50 zł), czapki z daszkiem (38 zł) i szaliki (35 zł). W sklepie są również gadżety – kubki (30 zł) i krążki hokejowe (20 zł). 

Stanowisko sklepu na meczu charytatywnym 

Cały asortyment będzie można zobaczyć oraz kupić stacjonarnie w sobotę, 24 września na bytomskim Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów, podczas meczu charytatywnego Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich z drużyną TVN24. W przyszłości mobilny sklep stacjonarny będzie dostępny także podczas meczów o Superpuchar i Puchar Polski, a także podczas imprez mistrzowskich.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Główny Reprezentacji Polski w Hokeju na Lodzie
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner drużyny Polski seniorek grającej w EWHL
Instytucje
Partnerzy Medialni