Ruszył oficjalny sklep Polskiego Hokeja

1 rok temu | 23.09.2022, 16:43
Ruszył oficjalny sklep Polskiego Hokeja

Ruszył oficjalny sklep online Polskiego Hokeja. Kibice mogą w nim zamówić pierwsze ubrania i gadżety. Będą też okazje do zakupów stacjonarnych. Najbliższa podczas meczu charytatywnego Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich z TVN24, który odbędzie się w sobotę, 24 września na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu.

Na dobry początek, w oficjalnym sklepie Polskiego Hokeja dostępnych jest 12 produktów, nie licząc różnych wariantów kolorystycznych. Wszystkie dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na stronie: sklep.polskihokej.eu 

Ubierz się w Polski Hokej

Wśród odzieży z logo Polskiego Hokeja znajdziemy szare i czerwone bluzy z kapturem (120 zł), białe i czerwone t-shirty (60 zł), czerwone i biało-czerwone czapki zimowe (50 zł), czapki z daszkiem (38 zł) i szaliki (35 zł). W sklepie są również gadżety – kubki (30 zł) i krążki hokejowe (20 zł). 

Stanowisko sklepu na meczu charytatywnym 

Cały asortyment będzie można zobaczyć oraz kupić stacjonarnie w sobotę, 24 września na bytomskim Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów, podczas meczu charytatywnego Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich z drużyną TVN24. W przyszłości mobilny sklep stacjonarny będzie dostępny także podczas meczów o Superpuchar i Puchar Polski, a także podczas imprez mistrzowskich.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Instytucjonalny
Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Partner Reprezentacji Polski w Hokeju na lodzie
Instytucje
Gospodarze Turnieju Prekwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich
Sponsorzy Turnieju Prekwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich
Partnerzy Medialni