Ruszyła sprzedaż biletów na Turniej Finałowy Pucharu Polski

2 miesiące temu | 06.12.2023, 13:49
Ruszyła sprzedaż biletów na Turniej Finałowy Pucharu Polski

W serwisie KupBilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na Turniej Finałowy Pucharu Polski, który odbędzie się w dniach 28-30 grudnia w Krynicy-Zdroju. O prestiżowe trofeum będą walczyć GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, GKS Tychy i JKH GKS Jastrzębie.

W czwartek, 28 grudnia o godz. 18:30 rozpocznie się pierwsze półfinałowe starcie, w którym zmierzą się GKS Katowice z JKH GKS Jastrzębie. Z kolei w piątek, 29 grudnia o godz. 17:30 w drugim półfinale Re-Plast Unia Oświęcim zagra z GKS Tychy. Finał zaplanowany jest na sobotę, 30 grudnia na godzinę 17:30. Wszystkie spotkania pokaże na żywo TVP Sport.

Zgodnie z regulaminem o Puchar Polski rywalizują cztery drużyny TAURON Hokej Ligi, które po dwóch pierwszych rundach sezonu zasadniczego zajęły najwyższe miejsca w tabeli rozgrywek.

Bilety do kupienia pod linkiem - PUCHAR POLSKI


Tyszanie bronią tytułu

W poprzednim sezonie Turniej Finałowy Pucharu Polski został rozegrany w Oświęcimiu. Cenne trofeum zdobył GKS Tychy, który w finale pokonał gospodarzy 3:1. Wcześniej w półfinałach tyszanie pokonali GKS Katowice 2:0, a Unia wygrała z Comarch Cracovią 4:1.

Ceny biletów i karnetów

Na spotkania półfinałowe bilet na jeden mecz w portalu KupBilet.pl kosztuje 40 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy), a na finał 50 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy). Koszt karnetu na trzy mecze to 100 zł (normalny) i 60 zł (ulgowy). Istnieje również możliwość zakupu wejściówki VIP (z dostępem do cateringu) w cenie 150 zł za mecz oraz 400 zł za karnet na trzy spotkania.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Witold Kozłowski, marszałek województwa małopolskiego. Gospodarzami wydarzenia są Miasto Krynica-Zdrój, burmistrz Krynicy-Zdroju Piotr Ryba i MOSiR w Krynicy-Zdroju, a Partnerami: Tauron (Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie), Toyota Czajka i Senactive (Partnerzy Reprezentacji Polski w Hokeju na Lodzie) oraz Huta Łabędy (Partner Wydarzania) i RMF (Partner Medialny Reprezentacji Polski w Hokeju na Lodzie).

Terminarz Turnieju Finałowego Pucharu Polski w Krynicy-Zdroju

Półfinał 1
Czwartek, 28 grudnia

GKS KATOWICE – JKH GKS JASTRZĘBIE, godz. 18:30

Półfinał 2
Piątek, 29 grudnia

RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM – GKS TYCHY, godz. 17:30

Sobota, 30 grudnia
Finał, godz.17:30

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Instytucjonalny
Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Partner Reprezentacji Polski w Hokeju na lodzie
Instytucje
Gospodarze Turnieju Prekwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich
Sponsorzy Turnieju Prekwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich
Partnerzy Medialni