Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Spotkanie z ministrem sportu Kamilem Bortniczukiem

2 tygodnie temu | 16.05.2023, 17:39
Spotkanie z ministrem sportu Kamilem Bortniczukiem

We wtorek, 16 maja przedstawiciele polskiego hokeja spotkali się z ministrem sportu Kamilem Bortniczukiem. Sztab szkoleniowy razem z kapitanem reprezentacji Polski Krystianem Dziubińskim podarowali ministrowi hokejową bluzę z nazwiskiem Bortniczuk na plecach oraz pamiątkowe zdjęcie z podpisami hokeistów, którzy wywalczyli historyczny, po 22 latach, awans do grona najlepszych drużyn świata.


We wtorek, 16 maja najpierw w Centrum Olimpijskim w Warszawie trener Robert Kalaber, kapitan Krystian Dziubiński i team leader zwycięskiej drużyny Leszek Laszkiewicz oraz prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Mirosław Minkina wzięli udział w pierwszej w Polsce konferencji prasowej po zwycięstwie w Wielkiej Brytanii.

LINK - KONFERENCJA PRASOWA

Później wspólnie z wiceprezesem PZHL Adamem Frasem, byłym znakomitym hokeistą Mariuszem Czerkawskim i dyrektorowym sportowym PZHL Tomaszem Demkowiczem odwiedzili ministra sportu Kamila Bortniczuka. Sztab szkoleniowy razem z kapitanem reprezentacji Polski Krystianem Dziubińskim podarowali ministrowi hokejową bluzę z nazwiskiem Bortniczuk na plecach oraz pamiątkowe zdjęcie z podpisami hokeistów, którzy wywalczyli historyczny, po 22 latach, awans do grona najlepszych drużyn świata.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Główny Reprezentacji Polski w Hokeju na Lodzie
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner drużyny Polski seniorek grającej w EWHL
Instytucje
Partnerzy Medialni