Szczególny mecz w Czechach. Zagra czterech reprezentantów Polski

2 lata temu | 16.11.2021, 13:38
Szczególny mecz w Czechach. Zagra czterech reprezentantów Polski

W sobotę 27 listopada o 17:00 w hali Polarka we Frydku-Mistku rozpocznie się specjalny mecz HC Frýdek-Místek z regionalnym rywalem AZ Havířov, w którym udział wezmą czterej polscy hokeiści.

W sobotę 27 listopada o 17:00 w hali Polarka we Frydku-Mistku rozpocznie się specjalny mecz HC Frýdek-Místek z regionalnym rywalem AZ Havířov, w którym udział wezmą czterej polscy hokeiści. Dodatkowo, po zakończeniu meczu, polscy kibice będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w grupowym zdjęciu z graczami na tafli lodowiska hali Polárka.

Bartosz Ciura, Filip Komorski i Alan Łyszczarczyk zagrają po stronie frydecko-misteckiej, a Dominik Paś po drugiej stronie barykady w hawierzowskiej koszulce. W tym roku zawodnicy z Polski znaleźli swoje miejsce w pierwszej lidze czeskiego hokeja na lodzie i zdecydowanie bardzo dobrze się prezentują. 

Bartosz Ciura to prawie dwumetrowy obrońca, który jako jedyny z Frydku-Mistku nie opuścił w tym roku ani jednego meczu. Bartek jest jednym z najtwardszych zawodników wśród HC  Frýdek-Místek. 

Filip Komorski należał przez wiele lat do czołówki graczy drużyny GKS Tychy i od tego sezonu jest jednym z kluczowych napastników HC Frýdek-Místek. Z siedmioma zdobytymi bramkami dzieli pierwsze miejsce w statystykach strzelców wraz z kapitanem Vítem Christovem.

Alan Łyszczarczyk to młody napastnik, który w poprzednich sezonach zdobył cenne doświadczenie w rozgrywkach hokejowych w USA. Do tej pory Alan strzelił pięć bramek, ale ma już na koncie pełne siedemnaście asyst przy bramce, czyli obecnie najwięcej w całej Chance Liga!

Dominik Paś to 22-letni wychowanek klubu z Jastrzębia Zdroju. Wiosną bieżącego roku z tą drużyną zdobył tytuł Mistrzów Polski! Pod koniec września przyjął ofertę z Havířova, gdzie do tej pory radzi sobie bardzo dobrze, strzelił dwa gole i cztery asysty.

Informacje o przepisach wstępu na halę w kontekście Covid-19

Nie kontrolujemy dzieci poniżej 12 roku życia. Przy wstępie do hali wymagane będzie przedstawienie jednej z poniższych opcji: - certyfikat szczepienia, - zaświadczenie o przebytej chorobie Covid-19, - test PCR - 72 godziny, - test antygenowy - 24 godziny, - samotest - dostępny do zakupienia w kasie hali Polárka przed meczem (sala do samotestowania od strony wejścia na trybuny A).

Jeśli fani chcą zakupić korony czeskie, mogą to zrobić w kantorze (CashPoint) lub skorzystać z bankomatu, które znajdują się w centrum handlowym Frýda w sąsiedztwie hali Polárka. 

Bilety można kupić online pod adresem: https://www.bit.ly/polski_mecz

Zachęcamy polskich kibiców do zakupu miejsc w sektorze A3. Adres hali: Na Příkopě 3726, 738 01 Frýdek-Místek

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Instytucje
Partnerzy Medialni
Gospodarz Turnieju o Puchar Niepodległości