TAURON Hokej Liga: Mistrz Polski pokonał wicemistrza

21 godzin temu | 18.09.2024, 20:22

W środę, 18 września został rozegrany zaległy mecz 2. kolejki TAURON Hokej Ligi. Na lodowisku w Oświęcimiu kibice oglądali bardzo emocjonujący i ciekawy mecz. Obrońca tytułu Re-Plast Unia Oświęcim wygrał z GKS Katowice. W piątek czekają nas kolejne hokejowe emocje. Transmisje na platformie polskihokej.tv.

Środowe spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla miejscowych, którzy mieli za sobą świetny mecz w Hokejowej Lidze Mistrzów. W poprzednim tygodniu Unia pokonała austriacki KAC Klagenfurt 5:4. W środę w starciu z GKS Katowice, miejscowi po 17 minutach prowadzili 2:0, przeważając w tym starciu. Katowiczanie mocno wzięli się jednak do roboty i strzelili trzy gole z rzędu. Dwukrotnie do bramki trafił Bartosz Fraszko. W trzeciej tercji wyrównał na 3:3 Jere Vertanen, a zwycięskiego gola strzelił Anton Holm, przerzucając krążek nad katowickim bramkarzem.

Następna, trzecia kolejka odbędzie się w piątek, 20 września. Unię czeka wyjazdowe starcie w Tychach (18:00), JKH GKS Jastrzębie zagra z Texom STS Sanok (18:00), Cracovia z Podhalem Nowy Targ (18:00), a KH Energa Toruń podejmie EC Będzin Zagłębie Sosnowiec (18:30).

Mecze TAURON Hokej Ligi są transmitowane na żywo na platformie polskihokej.tv. Aktualności, skróty oraz materiały wideo są publikowane na oficjalnej stronie www.polskihokej.eu