TAURON Hokej Liga: We wtorek mecz Podhale – GieKSa

2 miesiące temu | 25.09.2023, 14:11
TAURON Hokej Liga: We wtorek mecz Podhale – GieKSa


We wtorek, 26 września na lodowisku w Nowym Targu gospodarze PZU Podhale podejmą GKS Katowice. Mecz zostanie rozegrany w ramach 18. kolejki. Szarotki mają za sobą efektowne zwycięstwo ze Stalowymi Piernikami, a obrońcy tytułu znakomicie rozpoczęli sezon, wygrali wszystkie pięć spotkań. Mecz rozpocznie się o godz. 18 i będzie transmitowany na platformie polskihokej.tv

Drużyna z Nowego Targu początek sezonu miała niemrawy. Ostatnio jednak spisuje się lepiej. W niedzielę Podhale pokonało KH Energa Toruń 5:2, a Stalowe Pierniki przyjechały do Nowego Targu jako lider, mający komplet czterech zwycięstw. Zawodnikiem meczu był Bartłomiej Neupauer, który zaliczył hat tricka.

W wybornej formie są zawodnicy GKS Katowice, którzy w niedzielę odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu. Ślązacy pokonali u siebie Marmę Ciarko STS Sanok 3:1.

Mecz będzie transmitowany na żywo na platformie polskihokej.tv. Aktualności, skróty oraz materiały wideo będą publikowane na oficjalnej stronie www.polskihokej.eu oraz na polskihokej.tv.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Instytucje
Partnerzy Medialni
Gospodarz Turnieju o Puchar Niepodległości