TAURON Hokej Liga: We wtorek mecz Podhale – GieKSa

8 miesięcy temu | 25.09.2023, 14:11
TAURON Hokej Liga: We wtorek mecz Podhale – GieKSa


We wtorek, 26 września na lodowisku w Nowym Targu gospodarze PZU Podhale podejmą GKS Katowice. Mecz zostanie rozegrany w ramach 18. kolejki. Szarotki mają za sobą efektowne zwycięstwo ze Stalowymi Piernikami, a obrońcy tytułu znakomicie rozpoczęli sezon, wygrali wszystkie pięć spotkań. Mecz rozpocznie się o godz. 18 i będzie transmitowany na platformie polskihokej.tv

Drużyna z Nowego Targu początek sezonu miała niemrawy. Ostatnio jednak spisuje się lepiej. W niedzielę Podhale pokonało KH Energa Toruń 5:2, a Stalowe Pierniki przyjechały do Nowego Targu jako lider, mający komplet czterech zwycięstw. Zawodnikiem meczu był Bartłomiej Neupauer, który zaliczył hat tricka.

W wybornej formie są zawodnicy GKS Katowice, którzy w niedzielę odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu. Ślązacy pokonali u siebie Marmę Ciarko STS Sanok 3:1.

Mecz będzie transmitowany na żywo na platformie polskihokej.tv. Aktualności, skróty oraz materiały wideo będą publikowane na oficjalnej stronie www.polskihokej.eu oraz na polskihokej.tv.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Instytucjonalny
Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Główny Reprezentacji Polski
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Sponsor TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Partner Reprezentacji Polski w Hokeju na lodzie
Instytucje
Partnerzy Medialni