TAURON Liga Hokeja Kobiet. W meczu na szczycie lepsza Polonia

1 tydzień temu | 14.10.2024, 09:42

W sobotę i niedzielę (12-13 października) odbyły się mecze TAURON Ligi Hokeja Kobiet. W niedzielę liderki i obrończynie tytułu, drużyna BS Polonia Bytom pokonała na wyjeździe Kojotki Naprzód Janów 4:2. To był bardzo ciekawy, emocjonujący i stojący na wysokim poziomie mecz.

To był bardzo ciekawy, emocjonujący i stojący na wysokim poziomie mecz. Bytomianki po pierwszej tercji prowadziły 2:0. W 6. minucie bramkę zdobyła Karolina Gawandtka, a wynik podwyższyła Wiktoria Dziwok. Miejscowe jednak grały bardzo ambitnie i w 52 minucie było już 2:2. Wtedy kibiców uradowała Małgorzata Zakrzewska, a wcześniej gola strzeliła Kamila Wieczorek. Końcówka jednak należała do bardziej doświadczonej drużyny. W 58 minucie na 3:2 bramkę zdobyła Lena Zięba, a w końcówce wynik ustaliła Karolina Późniewska.