Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

7 miesięcy temu

To może być decydujące starcie. Dzisiaj piąty mecz KH Energa Toruń – Comarch Cracovia

Krakowianie są bliscy awansu do półfinału, bo w serii prowadzą 3-1. Torunianie jednak już nieraz pokazali, że potrafią wyjść z opresji. Środowy mecz rozpoczyna się o godz. 18:30. Transmisja spotkania na polskihokej.tv.

Chociaż w pierwszym meczu w tej serii lepsi okazali się torunianie, następnie trzy spotkania wygrały Pasy. W drugim meczu Dienis Pieriewozczikow zamurował bramkę i miał bardzo duży udział w tym, że drużyna odniosła zwycięstwo 2:0.

Po przeniesieniu rywalizacji do Krakowa, w trzecim starciu gospodarze nie pozostawili złudzeń rywalom, odnosząc zwycięstwo 4:2. W czwartym spotkaniu, torunianie prowadzili przez większość meczu 1:0, jednak w trzeciej tercji stracili bramkę, a o wyniku musiała przesądzić dogrywka. Dmitrij Kostromitin wykorzystał przewagę liczebną swojego zespołu i dał drużynie kolejne zwycięstwo.

Cracovia może zakończyć losy tej rywalizacji dzisiaj w Toruniu, ale ekipa z grodu Kopernika już nieraz pokazała w tym sezonie, że potrafi wychodzić z opresji.

Ćwierćfinały play-off (gra się do czterech zwycięstw)

3 marca, godz. 18:30

KH Energa Toruń – Comarch Cracovia, Stan rywalizacji 1-3