Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Puchar Polski

Turniej finałowy Pucharu Polski odbędzie się w Oświęcimiu

2 tygodnie temu | 17.11.2022, 13:41
Turniej finałowy Pucharu Polski odbędzie się w Oświęcimiu

W dniach 28-30 grudnia na lodowisku w Oświęcimiu zostanie rozegrany Turniej Finałowy Pucharu Polski. W półfinałach GKS Katowice zagra z GKS Tychy, a Re-Plast Unia Oświęcim z Comarch Cracovią. Trofeum broni drużyna z Krakowa. Mecze będą transmitowane w TVP Sport.

Zgodnie z regulaminem w Turnieju Finałowym Pucharu Polski zagrają drużyny, które po dwóch rundach ligowych zmagań zajęły cztery najwyższe miejsca w tabeli Polskiej Hokej Ligi. W Oświęcimiu wystąpią GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, Comarch Cracovia i GKS Tychy. W półfinałach dojdzie do meczów derbowych.

W środę, 28 grudnia na lodowisku w Oświęcimiu GKS Katowice zagra z GKS Tychy, a w czwartek, 29 grudnia Re-Plast Unia Oświęcim z Comarch Cracovią. Finał zaplanowany jest na piątek, 30 grudnia. Wszystkie mecze rozpoczną się o godz. 20:30 i będą transmitowane w TVP Sport.

W poprzednim sezonie Turniej Finałowy Pucharu Polski został rozegrany na bytomskim lodowisku. Cenne trofeum zdobyła Comarch Cracovia, która w finale pokonała KH Energa Toruń, a wcześniej poradziła sobie z Unią. W Turnieju Finałowym udział wziął także GKS Katowice, który przegrał w półfinale z drużyną z Torunia.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner drużyny Polski seniorek grającej w EWHL
Partner Mistrzostw Świata 1B do lat 20
Partnerzy Medialni
Instytucje