Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

W grudniu w Bytomiu odbędą się dwa prestiżowe turnieje hokejowe. Rozpoczęła się sprzedaż biletów

3 tygodnie temu | 17.11.2021, 21:23
W grudniu w Bytomiu odbędą się dwa prestiżowe turnieje hokejowe. Rozpoczęła się sprzedaż biletów

Na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów zostanie zorganizowany turniej EIHC Christmas Cup z udziałem reprezentacji Polski (16-18 grudnia) oraz turniej finałowy Pucharu Polski (27-28 grudnia). Sprzedaż biletów prowadzi eBilet.pl.

W turnieju EIHC Christmas Cup, który odbędzie się w dniach 16-18 grudnia, Biało-Czerwoni zmierzą się z silnymi rywalami: Francją, Węgrami i Ukrainą.

Terminarz EIHC Christmas Cup

Czwartek, 16 grudnia

Węgry – Ukraina, godz. 15:30

Polska – Francja, godz. 19:00

Piątek, 17 grudnia

Francja – Ukraina, godz. 15:30

Polska – Węgry, godz. 19:00

Sobota, 18 grudnia

Węgry – Francja, godz. 14:00

Polska – Ukraina, godz. 17:30

Walka o Puchar Polski 

Na lodowisku w Bytomiu odbędzie się również turniej finałowy Pucharu Polski. W dniach 27-28 grudnia w walce o cenne trofeum wystąpią drużyny, które uplasowały się na czterech czołowych miejscach w tabeli Polskiej Hokej Ligi po rozegraniu dwóch rund spotkań, czyli GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, Comarch Cracovia i KH Energa Toruń. W poniedziałek, 27 grudnia w półfinałach GKS Katowice zmierzy się z KH Energa Toruń, a Re-Plast Unia Oświęcim z Comarch Cracovią. We wtorek, 28 grudnia zostanie rozegrany finał.

Ceny biletów na EIHC Christmas Cup i turniej finałowy Pucharu Polski

Na turniej EIHC Christmas Cup bilety kosztują: normalny - 40 zł za dzień (dwa spotkania), ulgowy - 20 zł za dzień (dwa spotkania). Ceny karnetów trzydniowych: normalny – 70 zł, ulgowy – 40 zł. Na Półfinały Pucharu Polski wejściówki kosztują: normalny - 40 zł, ulgowy - 20 zł a na Finał Pucharu Polski: normalny – 60 zł, ulgowy - 30 zł.

Bilety na EIHC są do kupienia online pod linkiem Ebilet.pl oraz w biurze KH Polonia Bytom (od poniedziałku do piątku w godz. 10-14).

Wejściówki na turniej Finałowy Pucharu Polski będą wkrótce do kupienia.

Udostępnij