Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

W niedzielę 13. kolejka Polskiej Hokej Ligi: Starcia na styku

1 miesiąc temu | 16.10.2021, 19:21
W niedzielę 13. kolejka Polskiej Hokej Ligi: Starcia na styku

W niedzielę, 17 października odbędą się cztery mecze w ramach 13. kolejki PHL. Bardzo ciekawie zapowiadają się spotkania w Katowicach, Tychach, Oświęcimiu i Toruniu.

W Katowicach lider PHL zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie. W czwartek GieKSa nieoczekiwanie przegrała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 0:2. Z kolei JKH w piątek rozegrał świetny mecz w starciu z GKS Tychy. Podopieczni Roberta Kalabera wygrali 3:2. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie.

W Tychach miejscowi podejmować będą Comarch Cracovię. W tabeli PHL Ślązacy plasują się na 3. miejscu, a Pasy na 5. pozycji, ale GKS Tychy ma na swoim koncie 12 rozegranych meczów przy 10 Cracovii.

W Oświęcimiu gospodarze zmierzą się z Ciarko STS Sanok. Dla Unii będzie to poważny sprawdzian przed wtorkowym meczem o Superpuchar Polski, w którym zmierzą się z JKH. W piątek sanoczanie przegrali u siebie z KH Energa Toruń 3:10.

W ostatnim meczu torunianie zagrają z Zagłębiem Sosnowiec. Stalowe Pierniki mają za sobą efektowną wygraną w Sanoku, ale Zagłębie w tym sezonie spisuje się także dobrze, o czym świadczy wygrana w Katowicach.

Wszystkie mecze transmitowane będą na platformie www.polskihokej.tv

13. kolejka PHL

niedziela, 17 października

GKS Tychy – Comarch Cracovia, godz. 17:00

GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie, godz. 17:00

Re-Plast Unia Oświęcim – Ciarko STS Sanok, godz. 17:00

KH Energa Toruń – Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00

Udostępnij