home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

7 miesięcy temu

W niedzielę cztery mecze ćwierćfinałowe play-off

Niedziela zapowiada się arcyciekawie. Już dzisiaj możemy poznać pierwszego półfinalistę. W każdej parze walka o awans jest bardzo wyrównana.Dzisiaj cztery mecze ćwierćfinałowe play-off

Mistrz Polski GKS Tychy prowadzi w serii z Ciarko STS Sanok 3-0, ale zwłaszcza sobotni mecz pokazał, że beniaminka stać na wiele. Sanoczanie prowadzili w tym starciu, w końcówce przeważali, ale przegrali 2:3. Jeśli tyszanie dzisiaj wygrają, awansują do półfinałów, bo w ćwierćfinałach rywalizacja toczy się do czterech zwycięstw.

Comarch Cracovia podejmuje KH Energę Toruń. Pasy prowadzą 2-1, wczoraj wygrały po dobrym meczu, ale ekipa z grodu Kopernika w tym sezonie już wiele razy wychodziła z opresji.

TAURON Podhale Nowy Targ w Jastrzębiu grał bardzo ambitnie, z sercem. Jesteśmy przekonani, że dzisiejszy mecz będzie znowu bardzo zacięty.

Niesamowicie trudno przewidzieć, jakim rezultatem zakończy się spotkanie w Oświęcimiu, w którym miejscowi podejmują GKS Katowice. W pierwszym meczu zdecydowanie dominowała Unia, w drugim GieKSa. Jak będzie tym razem?

Ćwierćfinały play-off (gra się do czterech zwycięstw)

Ciarko STS Sanok – GKS Tychy, stan rywalizacji: 0-3, godz. 18:00

Comarch Cracovia – KH Energa Toruń, stan rywalizacji 2-1, godz. 18:30

TAURON Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie, stan rywalizacji: 2-0, godz. 18:00

Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice, stan rywalizacji 1-1, godz. 17:00

Udostępnij